Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy éjszakás kaland szüzen?

Egy éjszakás kaland szüzen?

Figyelt kérdés

16 vagyok, fiú.

és nekem ezek a kapcsolatok valahogy nem akarnak összejönni.

volt már randim, (utoljára múlt héten) de többséguk rosszul sult el. Így még nem volt kivel lefekudni.

Kedden voltam egy buliban, ahol összesen 5 lány is rámmászott. Akik egy szexben tuti benne lettek volna.

Csak hogy én még szűz vagyok.

Szerintetek gáz lenne egy kalandban elveszteni a szuzességem? Az osztályban (1 kivételével, aki gyökér) már egy srác se szuz. Ettöl meg vesztesnek érzem magam.


16/f


2013. okt. 27. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem!

ha vársz előbb utóbb az agyadra megy!

de lehet ha megint csak vársz találsz 1 olyan csajt akibe szerelmes is vagy meg van az összhang blablablabla és vele meg sokkal jobb lenne elveszíteni.


döntsd el te!

2013. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd, ha eljön az ideje, ez nem verseny. Akivel érzünk valamit is, sokkal jobb elveszteni, mint egy party...-al, szerintem!! Mondjuk én 18 éves koromra értem meg úgy.. azelőtt is érdekeltek a csajok, de nem így, meg ugye kövérebb is voltam jóval, tehát szégyeltem valamilyen szintem magam. Inkább az olyan csajokra menj, akiket nehezebb megszerezni, mert azt nehogy jöjjön az "utóhang", hogy semmit se tudtál az ágyba, már bocsánat a megfogalmazásért, meg azok a csajok eleve jobb neveltetésűek, meg rendesebbek még is csak.
2013. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát a testemmel semmi bajom, söt a csajok nyomulnak ha trikóban megyek bulizni :D
2013. okt. 27. 07:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj és elhiszed hogy az osztályban már egyik fiú sem szűz? :)

Kamugépek a tini fiúk, ne higgy nekik, soknak csak a szája jár közben meg sehol semmi. Ha 17 évesen veszted el az sem tragédia, vagy ha 18 évesen.

2013. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Veszítsd el.

A lányok utálják a szűz fiúkat nehogy emiatt legyen baj a barátnőddel.

2013. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor veszitsd el egyéjszakásban, ha nagyon jó csajt d*ghatsz vagy 2 jó csajt
2013. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én még szűzvagyok 17 évesen....


Velem is volt olyan hogy aztgondoltam hogy elvesztem eggyéjszakás kaland során (buliban)...

Odáig jutottunk hogy a koton már a farkamon volt, meztelenek voltunk, és be voltunk rugva.... De ott döbbentem rá, hogy jó szar első élmény lenne így elveszteni....


akkor 16voltam

2013. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Figyi én 19 vagyok és nem ( gyökér..) ahogy te írtad és a lényeg én is nemrég vesztetem el a szüzességem de nem is tagadtam senki előtt hogy az voltam sok csajnak még tetszet is ;) igaz én vártam hogy nem 1 éjszakás kalandban akartam elveszteni hanem egy normális lánnyal és szerelemben :D gondolkozz ezen el ! :D
2013. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen.. De lesz egyáltalán olyan? xd
2013. okt. 27. 10:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol volt ez a buli?
2013. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!