Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Engednétek óvszer nélkül (ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek óvszer nélkül (ha tablettáztok) egy vadidegennek (mondjuk egy éjszakás kaland) a szexet illetve a bennetek való elélvezést?

Figyelt kérdés

Ezen a kérdésem gondolkoztam minap, hogyha gátlót szedek, és egy tök ismeretlennel szex lesz, akkor engedném-e a fent leírtakat..és az a válasz jött ki hogy nem, mert egyrészt nemi betegség, ha meg nagyonnagyon véletlenül teherbe esem a normális gátlószedés mellett akkor igen kevés az esélye hogy értelme legyen megtartani a babát.


Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?


2013. jan. 16. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik pár "hívatlan vendég" akkor egész nyugodtan..
2013. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én eleve nem fekszem le vadidegenekkel 1 éjszakás kaland révén, így a válasz az esetemben felesleges is.
2013. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár nem értem, hogy minek válaszol olyan ember, akit alapból nem érint a kérdés:) De azért thx.
2013. jan. 16. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést. Idézek egy mondatot belőle.

" Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?"

Erre jön egy válasz vagy pár válasz

Nem dugok idegenekkel.

Nincs egy éjszakás kalandom stb..

Ez is jó válasz a kérdésedre...Hiszen magára a kérdésre válaszolnak. Újra idézlek:

" Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?"

2013. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyugi kedves, senki nem bánt :)


Azért jegyeztem meg, mert általában szelektál az ember a kérdések közt, mi az ami érinti és érdekli, mi az amihez semmi köze és nem is foglalkoztatja. És én, magam részéről, csak azokra a kérdésekre írok választ, ami hozzám köthető, Tehát nem válaszolok olyanra amiben sosem volt részem, nincs tapasztalatom. Ennyi az egész. Szóval nagylevegő és kifúúúúúj!

2013. jan. 16. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően ismeretlennél használni kell gumit! Más kérdés, hogy jártam már úgy, hogy nem volt nálam meg a csajnál sem és mégis megtörtént. Miután tök ismeretlen volt és esélytelen volt az is, hogy valaha még egyszer találkozunk valójában csak abban kellett bízni, hogy egészséges legyen.

Viszont mi van ha jársz egy pasival vagy csajjal mondjuk 2 hónapja és már nem használtok gumit, akkor nem kaphatsz el semmit? Honnan tudod, hogy a másik fél nem hordoz-e magában valamit?

Ahogy mondani szokták, ilyen ez a popszakmna:)

2013. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, pont ilyesmikre gondoltam:)

És igazad van azzal hogy az sem biztosíték semmire ha jársz valakivel..de azért olyankor csak jobban kiderülnek a dolgok:)

2013. jan. 16. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban gumi nélküli szex előtt(főleg sok partnere volt előttem) elmegyünk szűrésre..
2013. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem hiányzik, hogy összeszedjek valami fertőt.
2013. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!