Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rossz duma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rossz duma az "alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra" és a "nem akarok csalódást okozni"?

Figyelt kérdés
Ilyesmi dumákkal próbál egy pasi lebeszélni magáról, ami szerintem hülyeség, nincs két egyforma párkapcsolat. Attól, hogy párszor melléfogott, nem biztos, hogy a következő is kudarcra van ítélve... Kicsit elköteleződés-fóbiás is... Eddig ő is akarta a dolgot, de most azt mondta, hogy gondolkodott és mégsem jó ötlet. Nagyon szeretem, mit csináljak?
2013. máj. 8. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elsőben lehet valami, ha még nem érzi kész magát...
2013. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valahol lehet igaza is, de ahhoz nagyon erős önismeret kell. De 99%ban leépítő szöveg csak
2013. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, még 10-15 évig szeretné ezt az életformát folytatni. Most addig várjak???
2013. máj. 8. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
biztos igaza van
2013. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, ő 39 éves, én 32.
2013. máj. 8. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye vagy ha erre akarsz várni, addig már bepókhálósódsz , frigid leszel pff kész káosz lesz.
2013. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért? Vannak akit ideiglenesen, vagy egyáltalán nem érzik magukat alkalmasnak egy komoly kapcsolatra, legyen az akármilyen. Vagy még az is lehet, hogy te nem az az ember vagy, aki mellett el tudna köteleződni. De az is elképzelhető, hogy más mellett sem. Ezt el kell fogadni. Ettől még kedvelhet és ha így van, persze, hogy nem akar csalódást okozni, nem akarja, hogy beleéld magad valamibe, amiből úgysem lesz semmi.
2013. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elkötelezni, nekem elég volna akár az is, ha kéthetente találkoznánk... De bármit mondok neki, nem tartja elfogadhatónak. :(
2013. máj. 8. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki már az is frusztráló, hogy ennyire bele vagy habarodva. Itt nem arról van szó, hogy nem akar összeköltözni valamivel, hanem érzelmi kötöttséget nem akar veled, ezt értsd meg!
2013. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, nem valamivel, hanem valakivel, bocs! :)
2013. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!