Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12 éves vagyok és már nem...

12 éves vagyok és már nem vagyok szűz, baj ha nem fájt mikor elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Tudom,most jönnek majd a kommentek,hogy ri*banc vagyok meg hogy 12 évesen még barbiznom kéne.Szerelemből tettem,és nem azért,mert felszeretnék ezzel vágni mások előtt.
2013. okt. 30. 18:32
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Fél éve,hogy együtt vagyunk a fiúval és most jutottam el oda,hogy nyugodtam lefekszem vele mert megbízom benne.
2013. okt. 30. 19:00
 12/34 szimplaaa válasza:
79%
Fődet rá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
2013. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Aránylag értelmes válaszokat vártam.
2013. okt. 30. 19:11
 14/34 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet értelmeset válaszolni. Gondolom ahhoz már nem voltál nagylány hogy otthon elmondd. Ha az én lányom lennél elásnám magam a szégyentől. Szerencse hogy az enyém értelmesebb.
2013. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%
Értelmeset?? Jó.. Dícsérjünk agyon?! Szívesen megteszem, de nem is nekem kell szidnom téged.. Ha elhagy a srác, sírni fogsz sokat..Ja és ő nem szerelemből tette.. Ha szeretne, azt akarná, hogy fiatalon szűz maradj... Most ki fog használni: megb*sz párszor, majd ha megun, kidob... Készítsd a zsebkendőket.. Előre sajnálNÁlak, ha nem a te hülyeségedből történt volna..
2013. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%

Na itt megy az álszentkedés:D

Mintha 12-13évesen nem akart volna a többség(főleg a fiúk). Csak épp alkalma nem volt rá, vagy félt a társadalmi kritikától(ez főleg a lányokra igaz).

2013. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
42%
Kedves utolsó, jól mondod, én, és az ismerőseim többsége nem akartuk, nem is nagyon tudtuk mi az a szex 12 éves gyerekként, nem az hogy csináljuk is. És ez nem a múlt században volt, most se vagyok öreg.
2013. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már törvényes amit tett a Kérdező, ha a fiú még nincs 18 éves!
2013. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,még ha meg is jött neked a menstruációd,tegyük fel 11 évesen,és úgy érzed a tested kész van rá,lelkileg nem vagy!

Oké hogy kívánod érthető de,menj oda a szüleidhez hogy 12 évesen elvesztettem a szüzességem .

Igen a lányok is kivánják valamilyen formában ilyenkor de akik kicsit eszesek tudják ilyen korban nem normális!

Ilyet még nem hallottam...


ÉS amúgy ha nem fájt nem feltétlenül jelent rosszat de,gondolom éreztél valamit mikor betette...


A fiúd meg hamar elfog hagyni ha már most betette neked...

Ő is hány éves?? 13?

2013. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%
És konkrétan mi bajuk lesz? Lelkibetegek lesznek a korai szextől? Hagyjuk már a hülyeséget. Ez a hagyomány, hogy a lányok sokáig megtartsák a szüzességüket a keresztény kultúra miatt alakult ki.
2013. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!