Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 feletti szűz lányok...

A 20 feletti szűz lányok nagyon szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Miért szüzek még? Ők választották?
2013. okt. 29. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

egy csomó ilyen 20+ szűz lány írt ide ki kérdést.


egy csomóra válaszoltam, hogy küldjenek képet, mert lehet velük van a baj, esetleg a kinézetükkel, de semelyik sem küld semmit, sőt még vissza sem válaszolnak.


tehát a 19-21+ szűz lányok vagy iszonyúan beképzeltek és orbitálisan énközpontúak.


vagy pedig nem is léteznek és kamukérdések voltak voltak.

2013. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 voltam, amikor elveszítettem, de nem vagyok szégyenlős.:) Meztelenül szoktunk kávézni a barátommal, stb. Bár az tény, hogy én tudom magamról, hogy nem azért veszítettem el úgymond későn, mert csak akkor volt rá lehetőségem, hanem mert így jött össze (jött olyan pasi). Ha valaki "kényszerből" nem veszíti el hamarabb, az lehet, hogy önbizalomhiányosabb.
2013. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
3%
Nos, én 17 vagyok...és az az igazság, hogy elég nagy a szám ilyen téren. Simán mondom a perverz dumákat, szégyenkezés nélkül rányomulok bárkire, megfogom a szerszámát meg egyebek. Viszont amikor oda kerül a sor, valamiért mindig megfutamodok. Sajnálom, egyszerűen pánikba esek és lelépek. A legtöbben (exbarátok) azt hiszik szívatom őket, pedig nem direkt csinálom, én is akarom, de valamiért...nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen.
2013. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

# 3


az ilyet hívják szűzku-vának.

2013. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
3-as: Tényleg szerencsétlen vagy, Isten óvja a pasikat az ilyen csajoktól.
2013. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Naaa. Ne buzeráljátok a #3-ast. Először is, ki tudja, milyen lélektani probléma áll a háttérben. (Valószínűleg ő sem tudja.) Másrészt tök szép és tiszteletre méltó, hogy ezt meg merte osztani velünk.


#3, szerintem érdemes lenne erről beszélgetned egy szakemberrel. (Pszichológus, vagy pszichiáter, vagy valaki, aki mentálhigiénés területen képzett.)

2013. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen szexeltem először, nem vagyok, és akkor sem voltam szégyenlős.

Az, hogy valaki miért nem szexel, legalább olyan hülye kérdés, mint az, hogy miért szexel. Így jött ki, így akarja, stb. Nem kell mögé nagy filozófiát látni.

2013. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!