Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12 éves vagyok és már nem...

12 éves vagyok és már nem vagyok szűz, baj ha nem fájt mikor elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Tudom,most jönnek majd a kommentek,hogy ri*banc vagyok meg hogy 12 évesen még barbiznom kéne.Szerelemből tettem,és nem azért,mert felszeretnék ezzel vágni mások előtt.
2013. okt. 30. 18:32
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
12évesen nem vagy szüz még 12 évesen kezded el a pasikat kiszemelni még ilyenkor a szájrapuszi meg a csók is elég még sok is 15 vagyok nekem is van paism nagyon szeretem de még szüx vagyok a max a a csók szval...
2014. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
77%

Kis k***a..mit képzelsz magadról 12 évesen?? Azt sem tudjátok hogy mi az a szerelem, szánalmas kis r*bi vagy..xdd

Ha 12 évesen már így b***atod magad, akkor 13 évesen már a sarkon fogsz ülni vagy mi??

Szánalmas ez a mai világ...

12 évesen én is "nagy lánynak" éreztem magam és én is figyeltem már a fiúkat,de nem jártam egyel sem, nemhogy már b***assam is magam. Basszus én 12 évesen még azt sem tudtam, hogy mi az az xxx...én a tanulással foglalkoztam, nem az xxx-el.

Egy rendes munkahelyt akarok majd magamnak, nem pedig a sarkon ülni szétb***ott p***ával..

2017. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Tegda Nóra válasza:
Hát szerintem egy kissé gáz mivel hogy 12 évesen.de annyi évesen én is gondoltam rá hogy milyen lehet jó vagy rossz bár most se vagyok több csak 14 de még szűz vagyok amúgy védekeztetek?
2022. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Szánalmas.. még ilyen korban nem is kellene tudni erről...😩😞😞
2022. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!