Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan, hogy egy 26...

Létezik olyan, hogy egy 26 éves jó pasi szűz? Vagy kamu?

Figyelt kérdés

Nem vallásos az illető és elvileg nem volt lánnyal. (fiúval se, nem meleg) Csak közös ismerőstől tudom. Azt mondja azért, mert képtelen akárkivel lefeküdni és még nem találkozott olyan lánnyal, aki külsőleg és belsőleg is tetszett volna neki. Külsőleg amúgy nincsenek annyira nagy elvárásai, mert tudok egy lányról, aki elvileg korábban bejött neki és messze nem volt bombanő. A belső elvárásairól nem sokat tudok.

Most komolyan, létezhet ilyen fiú? Amúgy nagyon aranyos és kedves, teljesen normálisnak tűnik és tényleg iszonyat helyes.



2013. okt. 31. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
persze én is hasonló vagyok
2013. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet, és léteznek is ilyen nők, férfiak.
2013. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, de ott valami nem stimmel. Főleg fejben. Én is ilyesmi vagyok 28 évesen. Pedig nem vagyok híján az észnek.
2013. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem elég hihetetlennek tűnik. Bár nem zavar,csak nem megszokott. Nem ismerem őt annyira sajnos, így nem tudom mi stimmelhet nála. De az is lehet, hogy csak nagyon érzékeny típus és neki az kell, hogy valóban közel tudjon kerülni a lányhoz és tényleg szeressék egymást, nem? Azért az ilyen nem annyira gyakori, sok párkapcsolat rémisztően felszínes.
2013. okt. 31. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Inkább becsüld meg, hogy nem akart eddig mindenkivel összefeküdni. Nőben is értékes az ilyen.
2013. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az én értékrendem alapján mondjuk semmi baj nincs ezzel, de úgy általában nem tartják túl értékesnek az ilyen fiút/lányt. Egy huszonéves lány szüzességére azt mondják, hogy az már nem ugyan az, nem értékes. Sokat hallottam. Ráadásul egyből azt hiszik, hogy az ilyen emberek tuti nem normálisak.
2013. okt. 31. 23:22
 7/10 anonim válasza:
én is ilyen típusú vagyok lehet túl érzékeny mert még szűz vagyok 28 éves srác
2013. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is szüz vagyok sajnos...


26/F

2013. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Felénk az ilyet plébános úrnak szokták szólítani:D viccelek,de valami nincs rendbe nála lelkileg,nyúlbéla vagy ilyesmi.
2013. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezek. :D Csak kicsit félénk vagyok sokszor.
2013. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!