Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van barátja?

Figyelt kérdés

Van egy lány (21) aki nagyon tetszik. Biztos vagyok benne, hogy én is neki. Mikor szóbahoztam, hogy lehetne-e köztünk vmi, azt mondta van barátja, akit egész addig soha nem említette meg a beszélgetéseink során. A legnagyobb közösségi oldalon nyoma nincs, hogy lenne párja, úgyszintén a legnagyobb magyar közösségi oldalon se. Sem az ő képei alapján, sem az ismerőseinek a képei alapján. Érdekes módon a barátnőiről, rokonságáról viszont vannak képei. Mióta elmondtam neki, hogy mit érzek azóta egyszer találkoztunk. Akkor mintha még nyitottabb lett volna velem, és igazából ő kereste a társaságomat. Annyit tudok még, hogy tervbe van neki egy hosszabb távú külföldi munka, de közel sem biztos hogy összejön neki; illetve elképzelhető, hogy azt hitte, hogy még benne vagyok egy kapcsolatban; régi bnőmről tudhatott, de arról biztosan nem, hogy nemrég szakítottam vele.


Mi a franc van ilyenkor?

Légszi adjatok vmi tanácsot.


F/22



2012. ápr. 21. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen még ismerősként sem tüntetik fel a párjukat, hiszen amúgy is rengetegszer találkoznak.

Nem kell vele foglalkozni ha ennyire nem akarja.

2012. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 <random> ***** válasza:

Alapvetően a következő két lehetőségre gondol az ember annak alapján amit leírtál:


(1) Az illető hölgy párkapcsolatban él, csak nem veri nagy dobra. A kapcsolatuk lehet jó, vagy rossz, de lényeg hogy létezik.


(2) A lány szabad mint a madár, de te egyáltalán nem vagy az esete. Így megpróbált nagyon udvarias módon elutasítani.

2012. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!