Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik barátom anyukája,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom anyukája, kb. Az egész rokonsága azt hiszi, hogy járunk. Ő csaj, én pasi. Nagyon jóban vagyunk, talán ezért értik félre. De most mindkettőnknek lett barátja/barátnője, és elég cikis a dolog. Milyen kamu dumát adjunk be?

Figyelt kérdés
Szóval, valami kamu dumát ki kellene találni, hogy miért szakitottunk. Engem a barátnőm (nem úgy barátnő) anyukája imád, tehát nem "csalhatom" meg édes pici lányát, ez igaz forditva is. Segítsetek, hogy milyen dumát adjunk be :-)
2008. jún. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Inkább tájékoztassátok a familiát, hogy ti sose jártatok. Akkor nem lesz semmi gond. Elég szemétség lenne hazudni nekik főleg, ha az anyukája kedvel.
2008. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején el kellett volna mondani,hogy ti csak nagyon jó barátok vagytok,nem hagyni,hogy már a rokonság is azt gondolja,hogy ti egy pár vagytok.Szerintem az őszinteség a legcélravezetőbb.Mondjátok el őszintén,hogy mi a helyzet.

Úgy talán az anyukája se fog rád haragudni,még ha kicsit későn is,de elmondtátok az igazat.

2008. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

helo


bocsi télleg azért amit irok,de miért nem jàrsz inkàbb a lànnyal?azzal akinek az anyuja imàd téged meg forditva is.

sztem a legkellemesebb ha a szulok egyetértenek a kapcsolattal.

de lehet hogy csak magambol indulok ki.

sok sikert

2008. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32%

vagy ha ugyis imád, akkor válaszd az anyukáját, és mindenki boldog

hegyikecske

2008. jún. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
batya,szurd a bicskára mielöbb..egy jó milfet elhalasztani nagyobb bűn mint a vasárnapi mise kihagyása!
2013. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!