Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy magyarázzam el azt neki,...

Hogy magyarázzam el azt neki, h nem mindenlány vérzik ha elveszti?

Figyelt kérdés
Nemrég 2év után lefeküdtünk egymással,nagyon jólment minden nem véreztem csak fájt,de a barátom azóta is kételkedik bennem,mert 1hónappal ezelőtt csókolóztam egy másik fiuval s ezért is most meg a barátai is telebeszélték a fejét,h akkor én biztosan nem voltam már szűz!!! Furcsáltam énis,h az összestöbbi barátnőm bevérzett aktus közben én pedig nem egyáltalán nem pedig ő volt az első akkor vesztettem el! Hogy beszéljek vele,h nekem higgyen és számára is érthető legyen a dolog,h ha jól alakul minden szeretkezésközben akkor nem mindenlány vérzik szűzességelvesztésekor!

2013. okt. 31. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
de bár nemitt van a hangsúly de ha másnem azért van oka bizonytalankodni mert más palivalis csókolózól..xdxd
2013. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én egy szavadat sem hinném bocs, minek csókolózol te mással mikor 2 éve együtt vagytok a barátoddal?

Egyébként nincs rá mód, hogy bizonyítsd vagy meg tudod győzni vagy nem. Igaz nem is nagy érvágás mert mit jelentene az, ha tényleg nem lennél szűz, semmit. Kivéve persze akkor, ha már régóta erre készült.

2013. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy én mondtam. Egy csepp vért sem hullattam becsszó! Nekem se hitte el a pasi, de ez van..

Az én szövegem: Én szeretlek, neked adtam a szüzességem, hogy bizonyítsam, erre Te nem hiszel nekem? Nem fogok magyarázkodni, most azonnal húzz el a büdös francba, és alaposan szégyelld el magad! Ésatöbbi.

Nem muszáj követned a példám, de gondoltam elmondom, hátha..

2013. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neki nagyonis sokat jelent az,h abban ő legyen az első mivel ő is szűz volt sokkal jobban ragaszkodik hozzám! Megbántam amit tettem folyton azon vagyok,h helyre hozzam a kapcsolatunkat,de valami mindig közénk áll! Nekem rosszul esik,h ilyenféle téren is kételkedik megbánt ezzel,de elveszíteni semmiféleképp nem akar! Köszönöm azért a válaszotok remélem megtudom győzni:)
2013. okt. 31. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem jön be, de megpróbálhatnál a szívére hatni elször, nem az eszére. Fogd meg az arcát, és hajolj hozzá olyan közel, hogy még kényelmes legyen egymás szemébe néznetek. Nézd őszintén. Éld át, amit érzel, amit mondasz. Mondd meg neki, hogy megbántad azt a csókot, mondd el, mennyire szereted, hogy Te próbálod jóvátenni a dolgot, és nem feküdtél le a másik fiúval. Hogy annyira kívántad, hogy kellően kitágultál és nedves voltál, hogy nem fakasztott vért. Talán olyan helyen reped meg a hártya, ahol kevesebb a hajszálér.

Nem muszály magyarázkodnod se, vagy meggyőznöd, a lényeg, hogy őszinte legyél vele.

2013. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy. Nem azért kételkedik benned, mert nem véreztél, hanem azért, mert másik sráccal nyalakodtál. Én ezért simán otthagytalak volna. Undorító.


22/F

2013. nov. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Adj a kezébe egy biosztankönyvet mert a szüzesség elvesztése nem feltétlenül jár együtt vérzéssel. Èn se véreztem,sőt nem is fájt de a barátom elég intelligens volt hogy ilyen alaptényeket tudjon.
2013. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!