Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, sürgős segítséget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, sürgős segítséget, hogy magyarázzam ki magam?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom, és nem voltam valami éhes, de gondoltam, azért kéne vacsorázni is valamit. Jobb ötlet híján megragadtam a konyhaasztalon heverő fél kígyóuborkát, és azt elkezdtem rágcsálni, közben jártam fel s alá a házban... Aztán elvégeztem a kisdolgomat, közben észre sem vettem, hogy az ubit is vittem magammal a fürdőszobába. No, addig bedugtam a zsebembe, kézmosás után újra kihúztam, és rágcsáltam tovább. Mikor kiléptem a fürdőszobából, a tekintetem találkozott apáméval, arcán mérhetetlen döbbenet látszódott. Én ijedtségemben, a szégyentől elfutottam a tett helyszínéről, most próbálok lenyugodni, de még mindig hevesen ver a szívem.

Mit teghek, hogyan magyarázzam meg azt, ami meg sem történt? Nem használtam az uborkát semmilyen szexuális célra!

18L


2013. júl. 22. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell kimagyaráznod magad.
2013. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elfutásoddal pont azt érted el, hogy azt higgye, ami meg sem történt. Nevetni kellett volna egyet, hogy "basszus, ez meg nálam maradt" Persze lehet hogy így sem hitte volna el, de legalább nem lenne ilyen kínos.
2013. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz előre szólok! Erre mondják hogy a látszat néha csal! Az apukák vagyis a legtöbb eléggé bizalmaskodó típus. Szóval hajrá!
2013. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez jó vicc nekem tetszett! :DD
2013. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

tudjuk, hogy használtad!ne hazudj...


hülye kérdésre hülye válasz :)

2013. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A nap kérdése! :D

Hagyd rá.

2013. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért döbbent meg mert ő használta előtte..
2013. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már ott elrontottad, hogy elfutottál. Csak simán úgy kellett volna tenni, mintha mi se történt volna és beleharapni még egyet az ubiba. Ezt már nem magyarázod ki, ha elfutottál, mint aki "bűnös". Ha meg elkezdesz magyarázkodni az még gyanúsabb. Szerintem nem kell mondanod semmit.
2013. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
aranyos xDDDDDD
2013. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor a faternak most pörög az agya rendesen.
2013. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!