Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy magyarázzam meg a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg a páromnak, hogy az hogy orálisan kielégített engem egy csaj, az nem megcsalás, hiszen hozzá sem nyúltam!?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 16:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, miért ilyen értetlenek a csajok! :)
2013. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, ez is megcsalás, kösd fel magad.
2013. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
mit szolnál ha őt kinyalná egy faszi? ja és elfelejtettem hozzátenni hogy ő sem csalt meg -.- te is férfiból vagy látszik ..
2013. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig báttya,ez is megcsalás!Lesz#pták a farkad?Élvezted?Megvolt az űrités?Naná!:))

Képzeld csak ha a csajod kinyalja,szopogatja a csiklóját egy pasi orgazmusig,,,nos neked sima ügy lenne?

Pasim lennél nem tennéd ablakba amit ezért kapnäl,a ribiddel eggyütt!!!

2013. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
De, ez megcsalás. Remélem mostantól magadat kell sz*pnod.
2013. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ne megmagyarázni akard.. ezt úgy sem fogod tudni kimagyarázni. Igenis megcsaltad a párodat, vállald a következményeit!


Örülj, hogy nem képelt fel a barátnőd, amikor elmondtad neki, hogy ez nem megcsalás végül is, mert nem nyúltál hozzá. Dehogynem, ez kőkeményem megcsalás, úgyhogy vállald fel, hogy ilyet tettél!!

2013. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?Hol élünk már?Neked sem való barátnő.
2013. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ehehe, mi nők borzasztóan idióták vagyunk... Ugyan, hogy merészel a barátnőd felháborodni azon, hogy leszopott egy csaj... -.-"
2013. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs mit magyarázni azon hogy megcsaltad,más nővel voltál és még le is szopott hagyjuk már....
2013. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

pedig ez tényleg nem megcsalás.


ennyi erővel bekenhetted volna a farkadat májkrémmel és szólhattál volna a kutyádnak, hogy nyalja le rólad.


komolyan nem értem...tiszta hülyék a nők.

2013. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!