Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarhat párkapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat párkapcsolatot egy olyan lány, aki úgy tűnik, tökéletesen elvan egyedül?

Figyelt kérdés
Azt még érdemes tudni róla, hogy olyan aranyos, úgy szeretem őt :D
2013. nov. 2. 22:54
 1/9 anonim válasza:
Persze.
2013. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ugyanilyen lány ismerősöm és ugyanezt érzem :D
2013. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van aki csak jól elvan egyedül is, és van aki csak egyedül van jól:)
2013. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, én nagyon jól elvagyok egyedül, de örülnék, ha lenne valakim :)


20/L

2013. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan lány vagyok,aki tökéletesen megvan egyedül is, és nincs kifogásom a kapcsolat ellen,amennyiben a saját szabadságom megtarthatom. Tehát ha ezzel a lánnyal több lenne kicsit szerintem figyelj jobban oda rá,hogy meghagyd a szabad terét (:
2013. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésben van. "Úgy tűnik" szóval igen.
2013. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is "úgy nézek ki" mint aki nem akar kapcsolatot, sőt van mikor meg is kérdik, hogy "nem szeretnél járni x-el?" de olyankor azt felelem, hogy "nem"... pedig a szívem legmélyén szeretnék valami szép love story-t.
2013. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Testileg akarhat.
2013. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól, hogy elvan egyedül és önálló, még vágyhat kapcsolatra. Azok a lányok, aki egyedül vannak, náluk nem azt jelenti, hogy nem szeretnének valakivel összejönni, hanem inkább elvannak magukban is, mintsem kényszeresen fussanak egy fiú után, csak azért, hogy elmondhassák magukról, hogy igen pasijuk van.
2013. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!