Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfi társaim, ha sok visszaut...

Férfi társaim, ha sok visszautasítást kaptatok a nőktől, és még szüzek vagytok, miért akartok elmenni prostihoz, miért nem változtattok magatokon?

Figyelt kérdés
Sok ilyen nyavalygó kérdést látok, hogy sok elutasítást kaptatok, ezért elmentek prostihoz. Ilyenkor kérdezném azt, hogy akkor miért nem fejlesztetitek magatokat? Miért nem javítjátok ki a hibátokat? Én sem voltam még nővel, mert volt olyan időszakom, amikor lelki beteg voltam és rájöttem mikben hibáztam, és még milyen hibákat kell még magamba kijavítanom. A másik, hogy a prostizástól nem fog könnyebben menni a csajozás, mert már sok embertől hallottam ezt, nem is beszélve, hogy sok betegséget ellehet kapni.
2013. nov. 7. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben,köztük én is így voltam vele anno,nem tudják az irányt hogy merre változtassanak és miben. :) Ez nem ilyen egyszerű kérdés,nehogy azt hidd,és arról már nem is beszélve,hogy az az illető éppen mit élt át gyermekkorában,vagy később az is sok mindent befolyásol a dolgokban.Csak bele kell gondolni néha más helyzetébe is...
2013. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A hibázás, és a hibáim az két külön dolog. Nem fogok megváltozni senkiért ahogy nem várom el senkitől hogy megváltozzon értem. Úgy gondolom a szerelem olyan dolog ahol a másik hibáit tudni kell tolerálni. Nem gondolnám hogy olyan ritka nagy hatalmas hibáim lennének. Eddig csak rosszakat fogtam ki és elment a kedvem ettől az egésztől. Bár én soha nem akartam prostihoz menni, bármelyik disco p*csa megteszi és csak 1 pohárt kell neki fizetni, de megtudom érteni őket. Egy idő után már csak testi örömet akarsz nem lelki-testi örömet. Attól meg hogy bevallom ezt nem sírok, csak egyszerűen már nem érdekel :)
2013. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehetne boncolgatni a témát.A prostizás gyengeségre utal.

Másrészt valóban van néhány tényleg sikertelen srác.Semmi önbizalmuk.Senki sem segít nekik.Na de ők nem is itt sírnak!

Tegnap itt valaki leírta,hogy a nők elvárják,hogy egy pasinak legyen önbizalma.Holott sok esetben nekik nincs.Na most egy férfi általában ad esélyt egy kis szürke egér önbizalom hiányos csajnak.Viszont fordított esetben nincs ilyen.

Esélyt se kapnak.

Tudom küzdeni kell.De ha az ő helyzetükben lennél akkor rájönnél,hogy még sem olyan könnyű.

Akik meg csak itt sírnak azokról meg meg van a véleményem.

2013. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan személyiségű, hogy szívesen fejleszti magát. Sajnos van, akinek pátyolgatásra van szüksége felnőtt férfi/nő létére is (szerintem ne tegyünk különbséget a nemek között). Ez főleg a szülői nevelésnek köszönhető. És hidd el, amit 10-20 éven keresztül neveltek, vagy sokszor vertek a gyerekbe, azt nem növi ki egyhamar, vagy talán soha.


Én ezért is költöztem el otthonról 18 évesen. Lett csajom, és nagyon sokat fejlődött a kapcsolatteremtő képességem egyébként is. De nem nézem le azt aki még nem tart itt. Nekem nem ártanak vele.

2013. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem sincs sok önbizalmam, és én is sokáig elakartam menni prostihoz, de inkább hagytam a fenébe és inkább magamat fejlesztem, néha most is rámjön ilyen rosszullét, hogy még nem voltam nővel, de szerencsére sokkal ritkábban. Nekem se volt jó gyerekkorom amúgy.
2013. nov. 7. 09:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Minden ember más és más.
2013. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én speciel nem akarok elmenni prostihoz, nem alacsonyodom le a társadalom szemetéhez. Mellesleg nem ítélem el, aki végül elment.


29/F (szűz)

2013. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A génjeimen nem tudok változtatni, még nem tart ott a technológia.

Prostizni meg nem azért mennék, hogy könnyebben csajozzak.

2013. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Na igen, de tegyük hozzá azt is, hogy a lányoknak az átlag fiú/férfi nem jön be, legalább is az én korosztályomban ( 17 ). Ha nincs "ecsethajad", IPhone-od, nem hallgatsz Justin Bieber-t, nem kíváncsiak rád ( tisztelet a kivételnek! ). Egyet értek a 3. válaszolóval. Önbizalom hiányában nem fog oda menni a fiúhoz/lányhoz senki, mert még azt a keveset is lerombolja.
2013. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha nincs "ecsethajad", IPhone-od, nem hallgatsz Justin Bieber-t, nem kíváncsiak rád


Ez max 18 éves korig jellemző, mert általában a legtöbb nőtől azt hallom, hogy jb egy nyápic búza. Önbizalmat meg először magunktól kell építeni, és le kell tojni a múltat a jelen a legfontosabb.

2013. nov. 8. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!