Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt...

Szűz fiúk: ahelyett, hogy itt sírtok, mert nincs barátnőtök, miért nem változtattok valamin?

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés születik, amiben azon megy a rinyálás, hogy "jaj, már huszoniksz éves vagyok, sose volt csajom, jaj, én csak egy génhulladék vagyok, nem kellek senkinek, jaj, de rossz nekem...", stb. Most nyilván sarkítok, mert nem mindenki állítja be magát – szerencsére! – valami kis fogyatékos Quasimodónak.


De gondolkodjatok már el... Egyrészt, miért kell ezen parázni, hogy szűz vagy? A homlokodra van tetoválva? Na ugye, hogy nem. Semmivel se leszel kevesebb ember tőle. Ha meg annyira zavar, ne kürtöld világgá. Ahelyett, hogy ezen filóztok, inkább tegyetek is valamit, ha annyira barátnőt akartok... Elárulok egy titkot: komplexusos anyámasszonykatonájaként tényleg nehéz lesz csajt szerezni, főleg otthon a fotelből, két kesergés között...


Járjatok emberek közé, merjetek beszélgetni. BÁRHOL lehet ismerkedni... iskola, munkahely, szórakozóhely, színház, koncert, buszmegálló, zöldségespult... Kit érdekel, hogy nincs rózsadombi villád vagy PhD-d részecskefizikából? Beszélgess, merj hozzászólni emberekhez (ha neten tudsz dumálni, élőben is tudsz!), legyen humorod, ne félj a lányoktól, nem harapnak... A külsőtökkel van bajotok? Első körben fogadjátok el magatokat, amin pedig lehet, változtass, ha nem tetszik... Sportolj, adj magadra, legyél ápolt, öltözködj ízlésesen, viselkedj normálisan, ne fagyj le attól, hogy rád nézett egy lány...


Legyen önbizalmatok, ne könyveljétek el szerencsétlennek magatokat! ;-)


2013. márc. 30. 13:51
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Na meg ha sehogy se megy el kell menni kurv ához azt akkor már nem vagy szűz xDD
2013. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
én nem sírok, boldog vagyok hogy eddig megőriztem, miközben nagyon jól nézek ki
2013. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy mindenki a maga portékájáért felelős?;Ne üsd bele az orrod!

L

2013. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
38%
Álomvilágban élsz!
2013. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

egyrészt mert állandóan itt lógok, a lelkem kiteszem, de a saját tyúksz*ros életemet nem bírom rendbe tenni. segítettem már rengeteg embernek, de lóf*szt sem kaptam vissza.

a változtatás folyamatban van... :)

2013. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

#3: Ó, én kérek elnézést, hogy fel mertem hozni a témát. Inkább továbbra is várja csak mindenki a sült galambot, tényleg jobb... (Mellesleg én is lány vagyok ;))


#4: miért is élek álomvilágban?


SynysterGates: Akkor legyél kicsit önző és először a saját dolgaiddal foglalkozz, nem neked megmenteni az egész világot. De legalább rájöttél a titok nyitjára. :-)

2013. márc. 30. 14:05
 7/46 anonim ***** válasza:

Mert szerinted csak neked otthon vannak unalmas perceid, és játszod a nagy jólelkűt, aki tudja a megfelelő megoldást, azonnal lesz mindenkinek nője.

Nem lesz, ugyanis nem minden férfi jó alkatú, vagy vicces, és hiába adjuk a tanácsokat, változni nekik kell. Ha meg sírnak, sírjanak..de ne hidd, hogy most megváltottad a világot...sőt, azt se hogy valami új dolgot mondtál volna.

2013. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hiszem, hogy megváltottam volna a világot, a spanyolviaszt se én sz*rtam, és egy szóval nem mondtam, hogy mindenkinek rögtön lesz is valakije. Csak a milliószor elhangzott mantrát ismételgetem: nekik kell tenni érte, reménytelen eset meg nincs...
2013. márc. 30. 14:12
 9/46 anonim ***** válasza:
egyébként tök aranyos tőled, hogy kiírtad ezt a kérdést :D
2013. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 LeftBehind ***** válasza:
100%
A leírásod alapján azt feltételezed,hogy itt minden szűz srác rendkívül szocializált,az érzelmi intelligenciájuk a plafont csapkodja és csak ki kéne menniük beszélgetni az emberekkel,mert azok úgyis elfogadják őket úgy ahogy vannak.....na ezért élsz te álomvilágban! Az emberek UTÁLJÁK azokat,akik nincsenek alapból velük azonos szinten! Úgy meg elég nehéz gyakorolni a kommunikációs készséget,hogy mindenki lepattint,vagy látod az arcukon,hogy halálra unják magukat tőled és ez a nőkre fokozottan igaz.
2013. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!