Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek, ha együtt aludtál...

Szerintetek, ha együtt aludtál egy pasival, az jelentheti azt, hogy kedvel? 19/L

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, akit kb egy éve ismertem. Egy hétvége után egymás mellett kötöttünk ki. Szűz voltam, de baromira megkivántam, és a legsimábban lefeküdtem volna vele, csak épp meg volt a havim. Ennek ellenére nem fordult el tőlem, átölelt, sőt a kezét is összekulcsolta az enyémmel, és igy aludtunk. Aztán volt még egy hasonló eset... Akkor se hagyot ott. Azóta találkoztam vele még jópárszor, de már nem jött több ilyen helyzet, és kicsit talán úgy is éreztem, mintha azt gondolná szórakozok vele.


Ez jelentheti azt, hogy talán kicsit többet is lát bennem, mint havert?


És nem, még igy visszagondolva se bántam volna meg, ha lefekszek vele. Sőt...


2013. nov. 9. 23:09
 1/7 Crood ***** válasza:
Azért egy furulyával meglephetted volna szerencsétlent:DDD
2013. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így aludnék el egy lánnyal akkor ott már nem csak haverság lenne (részemről).
2013. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
Nálam is többet jelente ez már, mint haverság. Bizonyára ő is többet akar. A szűzességedet pedig nem kell neki az első együtt töltött éjszakán odaadni, nem baj az, ha megbecsülnek.
2013. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
uu osztálykiránduláson 10.ben én is együtt aludtam az egyik fiúval , most 20 éves vagyok és tagnap előtt jegyzett el :)
2013. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Crood ***** válasza:
Akkor te már tudsz valamit:DD
2013. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4.es vagyok, Azon az estén nem történt semmi, a srác becsípett én segítettem vissza a faházukba és azt akarta hogy maradjak ott vele ,és elaludtunk , másnap az ofő meg kiakadt :D
2013. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

cuki ez a történet!!! :D

és szerintem sem csak barátot lát benned! ;)

2013. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!