Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha beszéltem facen egy sráccal, akivel 8 évvel ezelőtt együtt nyaraltunk, és azt mondta hogy máskor is nyugodtan beszélhetünk, akkor az jelentheti azt, hogy tetszek neki? Szerintetek ez biztató? Vagy inkább ne reméljek semmit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fb nem jelent semmit. Az nem a valóság általában. Nem adnék rá. Érhette, hogy ott is beszélhettek - ez még nem jelenti, hogy a valóságba is, csak a sok mai fiatal gondolja, hogy milyen nagy szám a fb.
2012. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó szívvel gondol rád, kellemes emlék vagy a számára. Ebből még bármi kialakúlhat!
2012. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ivan Iljics ***** válasza:

Ne haragudj, de ez tényleg bármit jelenthet.

Helyzet-, ember- meg tényezőfüggő.

Nekünk erről lövésünk sincs és nem is lehet.


Szóval: Tegyél egy próbát és kiderül! Sok vesztenivalód szerintem nincs.

2012. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez inkább egy jó baráti gesztus mint inkább valami extra meg a másik, az FB-s dolgokat ki veszi komolyan?
2012. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy a fiú azt mondta akármikor irjak...meg sem akart semmit:)

Mondjuk ez kicsit más, mert modell és folyton megy ki külföldre több hónapokra...

szóval igazából ezt nem lehet ebből megtudni:)

2013. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!