Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lány, sőt túl sok az...

Sok lány, sőt túl sok az ilyen lány, aki így viselkedik egy szűz 30 körüli pasival? Fordítva elvárják, hogy a férfi tökös csődör, magabiztos alak legyen, de nem tesznek ők azért semmit, hogy a NŐ szerepkörét elássák? Csak követelnek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4859..


Mert ha igen, ez nekem ijesztő dolog.


2013. nov. 10. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
megint nincs kérdés, csak 3 sornyi rinya egy kérdőjellel a végén.
2013. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme

Az ilyeneken át kell lépni

2013. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a magyar nők ilyenek, ez van.
2013. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rinya? Elmehetsz innen, nem kértem tőled kommentet, ha nem tudsz értelmezni egy kérdést sem. Köszönöm.
2013. nov. 10. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Van pár hülye - de most komolyan neked szükséged lenne egy olyan gondolkodású/érzelmileg nulla/hulladék értékrendű nőre mint aki a linkelt kérdésben volt? Lehet akármilyen "szép" aki így gondolkodik "én kérettem magam ahogy illik" "az esélyét" (WTF?) Meg mi ez a felfogás, hogy "aki 31 évesen szűz az tuti perverz" - hogy lenne már az? Okés ritka dolog ez, de számtalan oka lehetett - többek közt hogy mondjuk az aktuális ember eddig a karrierjére koncentrált, eddig hidegen hagyták az ilyen dolgok stb.



Az ilyen elvárású nők akik rögtön mindenből 100%-ot akarnak, de ők nem tesznek semmit... Hát az én szememben igazából nem is léteznek, nem kívánom őket semennyire sem megismerni, lehetnek akármilyen "szépek". Kétlem, hogy egy ilyen nő képes lenne bármilyen normálisabb érzelmere vagy csak egy értelmes beszélgetésre.

2013. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdést feltevő csaj elég bunkó volt, mert mi az már, hogy emiatt valaki mentálisan beteg lenne? Másfelől természetes, hogy az ember azért elgondolkozik, hogy egy 30 év feletti férfinek hogyhogy nem volt még egy párkapcsolata sem? Nem volt rá igénye, vagy ennyire nagyok az igényei? Esetleg ennyire nem tud a nőkkel bánni?

Nekem egyszer volt dolgom egy szűz 30-on felüli pasival, de szegénykém tényleg olyan mulya volt, hogy nem éreztem vele késztetést kapcsolatra. Persze nem akarok általánosítani, ez csak egy ember volt.


"elvárják, hogy a férfi tökös csődör, magabiztos alak legyen"

Igen, nekem az kell, hogy magabiztos, erős, férfias, céltudatos legyen a párom, ezért ilyet is választottam, nem pedig egy önbizalomhiányos pasit, hogy aztán irreális elvárásokkal nyaggassam. Én visszahúzódó, nőies, házias, gondoskodó típus vagyok, aki nem szereti a kapcsolatban a "nadrágot hordani", talán ezért nem vonzanak a félénk, esetleg feminin vonásokkal rendelkező férfiak.

2013. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Nem csak a "tökös csődőr" és a "nyápicp*cs" végletek léteznek... Szerencsére.

2013. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 3/7


Akkor tünny innejd.

2014. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!