Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk! Ti amikor elszor szexelt...

Fiuk! Ti amikor elszor szexeltetek egy lannyal akkor az mennyi ido volt?

Figyelt kérdés
A parommal mindketten szuzek vagyunk, de mar szoba jott a szex. Mondtam, hogy varjunk kb. 4 honapot utana ha ugy erezzunk akkor meg fog tortenni a dolog. Arra lennek kivancsi, hogy mire szamitsak vele kapcsolatban? Azt tudom, hogy nekem nem biztos, hogy jo lesz az elso, meg hogy valoszinuleg fajni fog. De az egesz aktus kb mennyi ideig fog tartani? 17/L
2013. nov. 10. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
ha reggel elkezditek estére befejezitek
2013. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elsül 1 perc alatt!
2013. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Amikor nekem volt az első, akkor a lány tapasztalt volt, és játszott magával. Percekig tartott, mert elmentem. Oltári mákom volt, hogy ő játszott magával, és egyszerre sikerült, különben csalódást okoztam volna :) Amikor pedig nagy szerelmemet avattam be (neki én voltam az első), az első óra ágyakrobatika arról szólt, hogy teljesen ellazuljon, és egyszer elélvezzen (tehát tutira feloldódjon, és nedves legyen), majd több percig tartott az a behatolás (centiről/centire, meg-megállva), és lassaú mozgás. Igy nagyjából 10-15 perc múlva múlt el minden kellemetlenség, és utána el is tudott menni. (némi aktiv csikló segitséggel) Szóval 2 órával simán számolhattok, ha rászánjátok az időt. Utána másnap estig nem is kivánta, fura volt neki (gondolom pihent a puncija), de utána reggel már ő kezdeményezett :D
2013. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fél óra.
2013. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3as koszonom a reszletes leirast?:) most egy kicsit megijedtem://
2013. nov. 10. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:
nem kell megijedni :))) Sőt :)
2013. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi meg nem alhatunk egyutt, es nagyon ritka alkalom az is, hogy ugy tudunk lenni kb 1orara hogy senki sincs otthon../:
2013. nov. 10. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Nos nagyon olcsón lehet szobát bérelni egy napra :))))

(megéri rászánni az időt a jó szexre :) )

2013. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és egyszerre mentetek el? mármint igazából pontosan nem tudom h a párok mindig egyszerre mennek-e el vagy hogy valahogy úgymond bevárják egymást..
2013. nov. 10. 19:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszerre mentünk el mi is, a barátnőm megvárt az autónál, de aztán együtt utaztunk be a városba.
2013. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!