Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk! Ti amikor elszor szexelt...

Fiuk! Ti amikor elszor szexeltetek egy lannyal akkor az mennyi ido volt?

Figyelt kérdés
A parommal mindketten szuzek vagyunk, de mar szoba jott a szex. Mondtam, hogy varjunk kb. 4 honapot utana ha ugy erezzunk akkor meg fog tortenni a dolog. Arra lennek kivancsi, hogy mire szamitsak vele kapcsolatban? Azt tudom, hogy nekem nem biztos, hogy jo lesz az elso, meg hogy valoszinuleg fajni fog. De az egesz aktus kb mennyi ideig fog tartani? 17/L
2013. nov. 10. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nos nem, mert megvártam amig elélvez, én meg utána "elengedtem" magamat :) A párok nem mindig mennek el együtt. A lányok el tudnak többször is, érdemes egy kicsit várni rájuk. Persze lehet úgy is dönteni, hogy amikor harmadszor élvez, akkor megyek vele. Párommal rendszeresn igy szoktuk. Elélvez, aztán másodjára, vagy harmadjára megyek vele :)
2013. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Dowd a válaszokat! :))
2013. nov. 10. 20:20
 13/17 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2013. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igaza van a Down-nak, de azért ez úgy, hogy mindketten szűzek vagytok, kissé máshogy fog kinézni :)

Feltételezhető, hogy a srác hipp-hopp el fog röppenni, és Te még szűz maradsz - na jó szélsőséges eset, de lehetséges.

Az idő mindenképpen rá kell szánni ez a legnagyobb igazság ebben!

Amúgy ha van rá időtök, akkor az sem baj, ha elsőre a srác elszáll gyorsan, másodikra lehet, hogy összejön minden.

Te csak jobban járhatsz azzal, ha bőven hagytok időt erre magatoknak, nagy kár lenne elsietni.


A kérdésre válaszolva, nekem az első nagyjából 50 másodperc volt, de lánynak is, mert előtte mi már 6 hónapig pettingeltünk és eléggé tudtuk, hogy "működik" a másik :)

2013. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :) Eddig azt éreztem, hogy készen vagyok rá, de amióta többet olvasgatok róla egyre jobban azt érzem, hogy még várni szeretnék, hogy jobban kiismerjük egymást.
2013. nov. 12. 16:58
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Ha először leszel együtt egy fiúval, akkor különösen fontos, hogy rá tudd bizni magadat teljesen. (nem a tapasztalatára alapozva, hanem mert olyan ember) Ha ez rendben van, akkor legyetek együtt, ha fenntartásaid vannak, akkor várj. De ezt ne keverd össze azzal, hogy ideges, és feszült vagy, először mindenki nagyon izgul. :))) Ő is fog. A bizonytalansága nem jelenti, hogy ne bízhatnád rá magadat :) És ne feledjük el, hogy ő is rádbízza magát ;)

2013. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:)) az a jó, hogy teljesen megbízom benne, senkiben nem bíztam még ennyire.. remélem ő is így van vele :)
2013. nov. 14. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!