Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy a szeretkezés élvezetes legyen?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen problémám van. Kb. 3 hónapja lefeküdtem a barátommal. Nem szakadt ki a szűzhártyám és még a rákövetkezendő 7-dik alkalommal sem. Mindig véreztem, volt, hogy kellemes volt, volt, hogy fájt. Az utóbbi 5 alkalomkor már nem véreztem , de még most is csip az első behatolásnál és kellemetlen a későbbiekben. Ezért nem is jutottam még a csúcspontra. A barátom mindig türelmes és megértő velem, csak én nem akarok neki csalódást okozni.

2013. nov. 14. 18:29
 1/8 anonim válasza:
Lehet, hogy nem vagy elég nedves.
2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elég nedves vagyok.. de az elején még sikositót is használtunk..
2013. nov. 14. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
mekkora farka van hogy nem ér be odáig?
2013. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csíp?? sztem menj el nőgyógyászhoz, lehet h gombás fertőzés, az első pár alkalom , max 3 után nem nagyon szabadna fájnia
2013. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtudom mennyire olvashattad el figyelmesen a kerdesem.mint mondtam mar atszakadt kedves 2es valaszolo
2013. nov. 14. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még csak egy kis tapasztalatlanság. Majd belejössz :)
2013. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó, ezen ne akadj fenn, az első behatolás/pár másodperc nekem mindig fáj - nehezen tágulok, hiába vagyok tök nedves -, pedig már nyolc hónapja heti 3-4-5x is szeretkezünk.
2013. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyi, hogy egyetlen pozban nem faj... es azert na:o3 meg szeeretnem oldani.
2013. nov. 15. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!