Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szóljak barátnőmnek vagy ne...

Szóljak barátnőmnek vagy ne szóljak?

Figyelt kérdés
mondtam h gondolkodjon azon h szeretkezzünk meg ilyenek, de csak akkor fogunk, ha ő is szeretné, de most lesz a hófordulónk, és azon a napon szeretném, és nem tudom h szóljak-e neki, h akkor szeretném, vagy ne, és majd az ágyba felvetem, és megtörténik, mert ha szólok neki, akkor egész héten azon fog görcsölni, meg akkor is, és az úgy nem lesz jó, viszont ha nem, akkor meg tök laza lesz. ha nem szólok az úgy mennyire korrekt? szerintetek?

2013. nov. 10. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is
2013. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt előre megbeszélni.
2013. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Mi lányok szeretjük ha egy fiu spontán
2013. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
légyszi kort és nemet is!
2013. nov. 10. 16:51
 5/12 anonim válasza:
100%
Szertintem szólj neki. ha tényleg olyan hogy mindenre rágörgyöl akkor szerinted az ágyban nem fog elgondolkodni rajta?
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az ágyban nem gondolkodik...
2013. nov. 10. 16:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

35/f.

Ne szólj. Ha együtt vagytok (és tudod, hogy adott esetben több óra szabadon a tiétek), csókkal, nagyon lassú simogatással kezdeményezz, és vagy a petting során szól, hogy még ne, vagy nem szól, és megtörténik :)

A lányokkal nem lehet úgy romantikázni, mint egy céges PR megbeszélés, tehát nem megbeszélős/kitárgyalós/tervezős a dolog :)

2013. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18/l

Nekem a barátom nem szólt, pettingeltünk, aztán rákérdezett, hogy akkor mehet a szex? Hát mivel éppen olyan helyzetben voltunk, ezért sokkal jobban el tudtam engedni magam már a pettingkor és nem is mondtam volna nemet. Szerintem ne szólj előre.

2013. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Ugye tudod, hogy ha nem készül, akkor szőrös lesz, és nem megfelelő tisztaságú (mármint az aktushoz) Lehet, hogy akkor épp menstruál. Amúgy meg majd ő eldönti, mikor akarja, nem? ^.^" Utalhatsz rá, de mást nem javaslok

22/L

2013. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani barátommal úgy történt az első, hogy petting volt már többször is előtte és akkor egyszer csak úgy jött magától, hogy nem álltunk meg ott hanem megtörtént és így nagyon jó volt a dolog. Viszont már nem voltunk szüzek. Mikor az voltam akkor előtte megbeszéltük a barátommal. Én mondtam neki, hogy már hamarosan készen állok rá és úgy mentem oda is, hogy tudtam, hogy nah ma akarom.. persze izgultam nagyon de ott úgyis elmúlt viszont jobb volt, hogy tudtam én is felkészülni ahogy az előző írta.
2013. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!