Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leszbikus/biszex lányok,...

Leszbikus/biszex lányok, hogyan viszonyultok ahhoz, ha egy lány, aki tetszik még szűz?

Figyelt kérdés

Többször lett volna alkalmam fiúval, de valahogy vágyom is rá, meg nem is. Mindig visszatáncoltam és azt hiszem azért mert valójában nem vágytam a testükre...

Lány-lány dolognál érdekes egyáltalán a szüzesség téma? Ti egyáltalán hogyan éltétek meg? Hiszen akár lehet, hogy már többször lefekszetek valakivel, de fizikailag még szűznek számítasz, nem? Segédeszközzel vesztettétek el (konkrét értelemben)?


2013. nov. 15. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüzesség téma semmilyen szituációban nem érdekes. Mármint totál lényegtelen a dolog, de tényleg. A szüzesség csak egy marhaság, amit a társadalom kitalált, hogy megijessze a lányokat a szexuális élet gyakorlásától (az összes fáj, vérzik, nagyon rossz, nem élvezhető mitológia-szintű szarral együtt).

Szóval nem, engem rohadtul nem érdekel, ki hányszor meg kivel szexelt, ha szexelni akarok vele.

22L

2013. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az hogy "érdekes-e a téma" attól függ, hogyan és mit akartok pontosan csinálni. Nekem a párom (biológiailag) még mindig szűz, én voltam neki az első, és én ennek különösen örülök! sokkal jobb a szűz, mint a kva...

Segédeszközt meg nem használunk soha.

2013. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!