Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menyi idő után érdemes kezdemé...

Menyi idő után érdemes kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a barátnőm 15 és mind a kettőnknek az első komolyabb kapcsolata ez. Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt, és nemtudom, mikor lenne az ideje kezdeményezni a továbblépést, mert eddig a csókon és egykis tapin kívül semmire nem jutottunk :)

Mikor lenne ideje továbblépni? és hogyan kezdeményezzek, mit mondjak/csináljak?



2013. nov. 18. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm.. szerintem .. ideje lenne :D hogyan? .. kicsit tapizd erősebben vagy valami, és ha szól akkor mondd neki, hogy így szereted-úgy szereted és hogy ez nem elég:) ha szerencséd van, s tetszik neki.. az jó :D:D


este, 22:00 - 23:00 környékén, vagy már sötétbe a jó, mert akkor sokkal meghitebb környezetben sétálhattok, és a sétából véletlenül más lesz xd

2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rögtön a bemutatkozás után szoktam ezzel előhozakodni.
2013. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem egy 15 évesnek még nem kell szexelnie, sőt egy 16 évesnek sem, de addig már úgysem fogjátok kibírni... szerintem azért várjatok még egy fél évet vele...
2013. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindegy, hogy mikor, így is úgyis megba**od te liliomtipró állat. :)
2013. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!