Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek hogyan...

Lányok! Szerintetek hogyan érdemes egy srácnak kezdeményezni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy nálam 12 évvel idősebb kolléganőm aki nagyon megtetszett. Sajnos eléggé zárkózott típus, de én nagyon szeretnék jobban megismerkedni vele. Hogyan nyissak felé? Elég önbizalomhiányos vagyok. Kérlek segítsetek!
2013. aug. 27. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj barátként közelíteni felé. Biztos van olyan, hogy kettesben maradtok, vagy max. még pár ember ott van. Nyugodtan szólítsd meg, és legyél nagyon kedves és udvarias. Fogd fel úgy a dolgot, hogy csak beszélgetsz egy kedves ismerőssel, minden simán fog menni. A lényeg, hogy maradj nyugodt, és érdeklődj iránta, kérdezz, ez be szokott jönni.:)
2013. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Házinyuszi effect. Azaz tabu.Volt/van/lesz.
2013. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszélőviszonyban vagytok?
2013. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, de nem igazán beszélgettünk ezidáig.
2013. aug. 27. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Ha rátalált erre a kérdésedre, akkor ezúton fogja mondani szerintem az abszolút nemet .Még ha jó havernek tekintett/tekint akkor is.
2013. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erre kábé annyi az esély, mint az hogy a héten ötösöm lesz a lottón... :P
2013. aug. 27. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Szerintem már be is talált.
2013. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg azt bárki mondhatja. Hála Istennek nem tudsz rólam semmit, azt se hogy ki vagyok, azt sem hogy hol dolgozom, mi a beosztásom... Undokoskodni meg menj légyszi máshová. Köszönöm.
2013. aug. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!