Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok szűz és 14-cent...

16 éves vagyok szűz és 14-centis a farkam és egy tapasztalt csajom van ő 17 éves és szeret is de mit szol ha majd megtudja ezeket a dolgokat a sexnél sztem bepánikolok vagy nemtom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

1. Magyar nyelv tökéletes elsajátítása.

2. A kezedet vedd ki a biliből.

3. Szexualitás.

2009. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha így állsz hozzá tényleg be fogsz pánikolni.

Inkáb gondolj arra hogy neked jó legyen először.

ne stresszeld magad azon hogy neki milyen.

2009. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
Dehogy pánikolsz.Csak legyen hosszú előjáték,és minden rendben lesz.Ha a barátnőd tényleg szeret,akkor meg nem izgatja majd,hogy neked mekkora van,és hogy kicsit tapasztalatlan,Kis szerszámmal is lehet jól dolgozni..
2009. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

A 14 cm teljesen normális méret.

Hogy szűz vagy 16 évesen is teljesen normális dolog.

Nincs miért bepánikolni. Elsőre biztos nem tartasz majd ki túl sokáig, de ha tudja hogy szűz vagy nem is várja majd el.

2009. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

Azaz most ez jelentődik az adminoknak.

2009. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
23:34 - Ne legyél már buta! Ennek a témakörnek a 80%át 18 év alattiak töltik ki...
2009. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
23:34 segg fej. Sírnom kell hogy ilyen tetvek olvassák ezt az oldalt.
2009. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a 23: 34 es majom biztos sose volt 18 év alatti. nem is ember az ilyen szerintem. Valami marslakó. Ő biztos 18 éves koráig azthitte hogy a gólya hozza a kisbabát. Érdekes én amikor hatodikos voltam megőrültem a kiváncsiságtól. És muszáj voltam szexfilmet kihozni a kölcsönzőből hogy enyhítsek ezen a kiváncsiságon. Amit persze szónélkül ideadtak 12 évesen. Pedig ez nem most volt már. Csak akkor még nem volt net meg kábeltévé. Szóval ezt találtam ki. Ha akkor netem lett volna úristen.
2009. nov. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
végül sikerült megszexelni? ment mint az ágybaszarás? ;)
2010. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!