Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én miért nem bántam meg, hogy...

Én miért nem bántam meg, hogy egy idegen pasival vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

15 voltam, tomboló hormonokkal, viszonzatlan szerelemmel, ocsmány külsővel. Meg sem fordult bennem, hogy várnom kéne a nagy szerelemre vagy hogy egyáltalán lesz valaki akinek én leszek a tökéletes... Nem arról van szó, hogy az első szembejövőnek odaadtam magam, mivel előtte volt kapcsolatom (az első, szóval eléggé komolytalan) ott akkor még nem éreztem késznek magam. Aztán jött egy srác buliban, szimpatizáltunk és belementem. (nem voltam ittas!) utólag visszagondolva sem bánom, sőt! Az tutira fâjna ha az első komoly kapcsolatomban vesztettem volna el azzal a sráccal.

Más csajok miért vannak úgy oda, hogy "az első nagyon fontos és örök emlék" meg hasonlók? Velem van a baj?

Amúgy egy nagyon lelkis, csendes lányzó vagyok..

20N


2013. nov. 20. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, és eszemben sincs felvagdosni az ereimet egy ilyen ócska r.ibanc miatt, mint te vagy. Én boldog kapcsolatban élek, és hidd el, hogy mindig is azt a pasit kaptam meg egy éjszakára, akit csak akartam. Szóval nem a "savanyú a szőlő " esete, ahogy hinnéd.

Azt nem értem, ha téged nem zavar, akkor minek kérdezgeted itt? Ha meg valaki nem ért egyet veled, akkor jönnek az ocsmány rágalmak.

Nem bántad meg, jó, légy rá büszke. De akkor meg ne kérkedj vele, mert ez nem dicsőség.

2013. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!