Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 hónap múlva 20 éves leszek,...

2 hónap múlva 20 éves leszek, még szűz vagyok. Normális, ha e miatt nem merek kezdeményezni a srácoknál?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
nem a csajnak kell kezdeményezni...
2013. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Engem egyáltalán nem zavarna, sőt..
2013. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nagy társaságban hangosan szóld el magad hogy szűz vagyok,és probléma megoldva!!!!
2013. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A srácok ezt előnynek tartják, a lányokat szokta zavarni.
2013. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem neked kell kezdeményezni. Én már 21 elmúltam, szűz vagyok, de akkor sem kezdeményeznék, ha már 25 lennék. nem jó felcserélni a szerepeket.
2013. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

A lányok úgy általában nem szoktak kezdeményezni , mintha tilos lenne nekik. Szerintem hülyeség , hogy emiatt nem mersz , sztem ha találsz egy normális gyereket , egész nyugodtan kezdeményezhetsz te is egy beszélgetést , valószínűleg jó néven fogja venni. De amúgy mikor én még mikor 18 évesen sem voltam nővel , akkor már én is kezdtem kicsit kétségbe esni , de aztán 19- szülinapom előtt , megtört a jég és onnantól sok minden megváltozott. Magabiztosabb lettem , lazább , 'vagányabb' (bár azért addig is az voltam :P) Meg úgy azóta nem érzem magam feszélyezve lányok társaságában (kivéve aki nagyon-nagyon tetszik) De sztem lányként nem ház ha nem voltál még ennyi idősen férfival , inkább becsülendő , és szerintem ha akartál/akarnál már lehettél volna.


20f

2013. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem buszke lehetsz arra,hogy szuz vagy.a pasik felneznek Rad,foleg mert a vilag megvaltozott,ha ugy tetszik,megromlott.persze a pasik minden csajt azonnal agyba dontenenek,mivel ha nem teszik,megelozi oket mas,felesegnek pedig szuzet szeretnenek.szerintem annak add a szuzesseged,ki megerdemli,egy turelmes es lasd ki turelmes Hozzad is
2013. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sztem ezt úgy érti hogy nem is közeledik feléjük :S ne aggódj ezen... aki szeret, egy ilyen miatt nem dob ki lol
2013. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tomix112 válasza:
nemgáz és szerintem nyugodtan kezdeményez akinek nem tetszik azt hagyad
2013. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem neked kell kezdeményezni. Ha meg valaki megteszi, emiatt ne riaszd el. Ha megtudja, és otthagy, nem volt kár érte, csak arra hajtott. Ha meg komolyan vesz, még erénynek is fogja tartani.
2013. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!