Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma mért akarja minden tinisrác...

Ma mért akarja minden tinisrác prostival elveszíteni? Ennyire nem tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, annak idején nekem is megfordult a fejemben, de aztán elég hamar ráéreztem, hogy kell egy csajt felszedni, utána már eszem ágában sem volt. És azért mikor én voltam 15-16 éves, még sokkal több lány "tartogatta" magát, legalábbis az én környezetemben.
2013. nov. 22. 14:56
1 2 3
 1/25 Noydra ***** válasza:
Igen, ennyien képtelenek rá. Ezvan...
2013. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Ezeket a "minden, legtöbb, összes, 90%" jelzőket hagyjuk már el és beszéljünk hozzánk mérhető viszonylatokban.

Ismered az összes tini fiú? Nem? Akkor spúr el innen!

2013. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Csak az a néhány.Másrészt a fiúk és a férfiak egy rétegének tényleg nem megy az ismerkedés?Hogy a mi hibánk?Egyrészt igen de sokat hozzátesznek a csajok%nők is ehhez.
2013. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki születik jó génekkel és halad tökéletes ütemben az élete ahhoz, hogy egyáltalán képes legyen csajokat felszedni.
2013. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Na hogy kell?
2013. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek.
2013. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"Nem mindenki születik jó génekkel és halad tökéletes ütemben az élete ahhoz, hogy egyáltalán képes legyen csajokat felszedni."


Jajj, hagyjuk már ezt! Feltehetőleg nem vagy egy Stephen Hawking külsőre. Egészen ronda (férfi szemmel) srácoknak is sikerül ágyba jutniuk nem kis számban, ne keress kifogásokat. Az egésznek az a titka, hogy bizony a csajok is szeretnék a dolgot.


Az ütemben haladásban lehet valami, de hát könyörgöm, ez csak rajtatok múlik. Persze nyilván egyszerűbb odamenni egy prostihoz, csak hát mint az instant kaja, ez az instant szex is olyan műanyag lesz.

2013. nov. 22. 15:52
 8/25 anonim ***** válasza:
Te csaj vagy?
2013. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert a mai világ annyira a külsőségekről és a szexről szól, hogy egyre nagyobb a nyomás a tiniken. régen durvának számított, ha valaki 13 évesen már szexelt, ma már sajnos majdhogynem általános. nem véletlen, hogy sok kérdés is arról szól, hogy gáz -e, hogy 15 évesen még szűz. és igen, sajnos ebben a korosztályban lassan tényleg gázzá válik, ha 14-15 évesen még nem élsz nemi életet. lányként könnyebb elveszteni a szüzességed, mert még ha nem is vagy nagy szépség, egy kanos fiú azért biztos, hogy elkap, ha nagyon akarod. viszont fiúként nehezebb, és sajnos sok fiú ezért fordul prostikhoz. legalább el tudja mondani, hogy nem szűz és van tapasztalata, és egy külsőségekre épült, buborékszerű világban, mint ez, csak ez számít lassan...
2013. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nálam szarabbul senki sem ismerkedik, mégsem terveztem soha prostival elveszíteni.

A párkapcsolat orgazmus részét megoldom egyedül is, nem az hiányzik elsősorban az életemből :D

2013. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!