Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma mért akarja minden tinisrác...

Ma mért akarja minden tinisrác prostival elveszíteni? Ennyire nem tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, annak idején nekem is megfordult a fejemben, de aztán elég hamar ráéreztem, hogy kell egy csajt felszedni, utána már eszem ágában sem volt. És azért mikor én voltam 15-16 éves, még sokkal több lány "tartogatta" magát, legalábbis az én környezetemben.
2013. nov. 22. 14:56
1 2 3
 21/25 Noydra ***** válasza:
10%

Utolsó sajnálom ha csak olyan nők jutottak neked, akiknek ennyit kellett megtenni egy menetért. :D


Imádom ezt a kifogást, hogy "mert ha bnőd van arra ugyanúgy rámegy a pénzed".

Aham. Ilyet is csak az bír legépelni, akinek a büdös életében nem volt senkije sem, vagy ha k..va hülye vagy és kihasználnak, akkor biztos. De ezen az oldalon ezen nem lepődök meg :D

2013. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos a mai lányoknak mert csak a swag meg a yolo kell fiatalabb korban.

Ha meg már kicsit megérnek akkor átváltanak arra, hogy pénzes/jóképű/magas beosztású legyen.

Ezért sok átlagos pasinak aki nem tűnik ki valami különleges dologgal a többi közül, nem sok esélye van olyan lányra akit szeretne ezért prostihoz fordul.

2013. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Noydra ***** válasza:
0%

Megint ez a szar kifogás duma :D

Nem vagyok se swag, se yolo (ezt azt se tudom mi akar lenni) aztán mégse itt sírok. Akkor én mi vagyok?

2013. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Noydra, egy kocka vagy, mert még fél 1kor is a gép előtt lógsz. ;) Egyébként pedig köszönöm a Csernus doktori magasságokba ívelő pszichológiai "3 mondtatból megmondom, hogy hű milyen senkiházi ember vagy és milyen sz*r életed van dumát" de nem érdekelsz. Azt csinálok amit akarok, nekem ezt tetszik, úgy h szeva! ;)
2013. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én ilyenről még nem halottam bár én se tartom olyan "tartogatos" fajtának magam. de szerintem ez azért ritka
2013. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!