Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma mért akarja minden tinisrác...

Ma mért akarja minden tinisrác prostival elveszíteni? Ennyire nem tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, annak idején nekem is megfordult a fejemben, de aztán elég hamar ráéreztem, hogy kell egy csajt felszedni, utána már eszem ágában sem volt. És azért mikor én voltam 15-16 éves, még sokkal több lány "tartogatta" magát, legalábbis az én környezetemben.
2013. nov. 22. 14:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9: Elhiheted, hogy régen is ez volt, csak akkor 17 évesen. Teljesen mindegy. Szerintem túl sokat ültök a számítógép előtt, meg olvastok mindenféle PUA-történeteket. Ehelyett inkább a csajokkal kellene lógnotok, aztán magától is menne a dolog.


20 felett mondjuk már megértem ha valaki erre fanyalodik, aki addig nem tudja elveszíteni, annak valószínűleg már nem fog menni.

2013. nov. 22. 16:16
 12/25 anonim ***** válasza:

#11 na majd meglátjuk..!

20/f

2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12: Nyilván sarkítottam, de azért ha ennyi idősen még nem sikerült, ott veled van a gond.
2013. nov. 22. 16:24
 14/25 anonim ***** válasza:
#13 ez így van, nem is fogtam másokra :D (tudom is, hogy micsoda, és próbálok is rajta változtatni)
2013. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sztem az nem gond, hogy nekem megfelelő nővel szeretném elveszteni, de a környezetemben nem találtam megfelelő nőt. Akivel meg nemrég randiztam, csak átb.aszott. Itt sztem nagyrészt a nőkkel van gond. 23/F
2013. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15: Dehogy van velük gond! Éljenek a nők! :) Veled van a probléma, minél előbb ismered be ezt magadnak (és változtatsz rajta), annál hamarabb lesz sikered.
2013. nov. 22. 18:09
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok ha téged is kihasználnak meg átvernek, mennyire fogod őket éltetni :D
2013. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! 9-es vagyok, és egyáltalán nem ülök sokat a gép előtt, örülök, ha meló után van időm erre :) a "régen"-nel annyi a bökkenő, mint ahogy te is írtad, hogy 17 évesen kezdtek nemi életet élni... ami normális is volt. éppen ezért nem volt gáz, ha pl 19-20 évesen még szűz voltál. míg a 12-13 igenis gáz. a csajozást meg köszi, kihagyom, lány vagyok ;)
2013. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező én 23 vagyok nem voltam még nővel, és nem is szeretném prostival elveszíteni. Nem vagyok csúnya csak későn érő típus vagyok, és sajna volt egy rossz korszakom is, de erre nem térnék ki. Én inkább keresem a számomra megfelelő nőt, és inkább vele veszíteném el, minthogy örömlányoknak fizessek, ami fele annyira se jó, mint szerelemben.
2013. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
ha egy csajt elviszek moziba, vagy kajálni vagy akárhova, már lassan annyiba van, mint egy prosti! akkor meg? így legalább változatosabb a szexuális életem, és azt kapom amit éppen akkor szeretnék. nincsen benne érzelem, csak élvezet. ha majd komoly kapcsolatot akkor keresek egy barátnőt, de egyenlőre nem vágyom rá!
2013. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!