Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gyakorlat teszi a mestert!?

Gyakorlat teszi a mestert!?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 16 éves fiú vagyok, és még szűz. Igazából az a bajom, hogy úgymond "félek" a szextől, attól, hogy túl korán megyek el, meg hogy látszik rajtam, hogy amatőr vagyok, meg ilyenek, meg kicsit cikinek is érzem, és akarom is. Tudom mondják, hogy "ne félj, gyakorolj", meg hogy "majd egyre jobb leszel", de akkor is el kell valahol kezdeni. Elég gáznak tűnhet, hogy itt "kuncsorgok" tanácsokért a neten, és igazából tényleg az, de már nem tudok mit csinálni. Ha tudnátok valami tanácsot adni, nagyon megköszönném :)

2013. nov. 24. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért növeszt ezen az oldalon mindenki pinát?
2013. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
first valaszadoba azonnali hatallyal beleszeretek,most
2013. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki félt és mindenki bénázott az elsőnél, belejössz majd. Nekem az első szerelemből volt (azóta is a lánnyal vagyok) és ő megérette, hogy ez az első, elnézte ha bénáztam. Ha szeret a párod, nem lesz gond. Ha meg csak részeg pcsakra nyomulsz, azoknak mindegy. Ja még akit lehagytam, 18 voltam az elsőnél.
2013. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Figyelj ráérsz 16 évnél még egyáltalán nem késtél el. Én is voltam már szűz pasival de egész jól ment neki. Próbáld ki. Ha igazán szeret türelmes lesz amíg bele nem jössz. :)
2013. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, és a bíztatást is. :)
2013. nov. 28. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem valami vizsga szituáció, hanem szórakozás. Ne csinálj már ebből ilyen ügyet, nem kell felfújni, ráadásul marha fiatal vagy! Amúgy több ezer éves ösztönök ezek, belénk vannak kódolva...

Különben lehet "fokozatosan" is kezdeni a dolgokat.

2013. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!