Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Haverom 30 éves és még szűz!...

Haverom 30 éves és még szűz! Szerintetek is durva?

Figyelt kérdés

Nem szeret bulizni meg eljárni se sehová!

Mondja,hogy nagyon magányos,de nem akar tenni semmit sem ellene!

Semmi önbizalma nincs!

Már gondoltunk rá a többiekkel,hogy befizetjük egy prostihoz!

Szerintetek ez a megoldás?

Egyébként nem ronda.(ismi csajok elmondása alapján)


2013. nov. 26. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fizessétek be. :)
2013. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább magatok fizessétek be a prostihoz amelyik lány meg azt mondja tetszik neki hozzatok össze vele egy randit neki.Sőt még jobb ha engem fizettek be egy prostihoz.
2013. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
igen, elég durva, de nem megoldás a prosti
2013. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Elvegyem neki? :)
2013. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért foglalkoztat titeket ennyire az ő magánélete (azaz jelen esetben inkább annak hiánya). Nem a ti dolgotok megmondani, hogyan élje az életét. Főleg nem tenni is ez ügyben.
2013. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha minden kötél szakad akkor csakis igényes ápolt prostihoz! Talán nem éppen a legolcsóbbak, de azért nehogy valami szakadt némbert uszítsatok rá. :D

Viszont ha nincs önbizalma meg ennyire nem jön össze neki semmi nem biztos, hogy kifejezetten lelkesedni fog azért, hogy szánalomból a barátai fizetnek neki egy éjszakát... Lehet ezzel csak mégtöbbet ártanátok. Én nem ismerem a haverodat, de azt előbb gondoljátok át vajon hogyan reagálna egy ilyen lépésre.

2013. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Erre miért lenne megoldás egy prosti? Nem azért szűz még, mert ne lett volna rá lehetősége elveszteni. De a prostihoz szívesen elmegyek helyette, csak küldjétek a pénzt!
2013. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jó megoldás,és egyáltalán nem durva.Miért?Nézz már körbe miket művelnek a mai nők,a legjóképűbbeknek jut minden,a többi meg szenvedjen a magányába egyedül.

Azt nem hiszem el,hogy nem szeret bulizni,inkább csak megszokta már,hogy nincs kivel mennie,és beletörődött.Ugyanilyen vagyok én is,csak én még próbálok ellene tenni,próbálkozgatok,de a semmi az eredménye így is.És én sem vagyok ronda,csak egyszerűen semmi nem jön össze,nincs kivel mennem sehova,és nincsen a környezetemben lány sem.

2013. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma, fél a társaságna van ilyen ezt nem is kell erőltetni de valamivel rá kell venni hogy pict kimozduljon. Én is ilyen vagyok, de tavaly rászántam magam és elmentem egyet bulizni pár új haverommal és igaz kövéren 0 önbizalommal mégis tudtam csajozni és be is csajoztam. Igaz nem szórakozó helyen hanem egyik haverom mutatott be neki neken szimpatikus volt, elhívtam erre arra a csajt és egy idő után már együtt is voltunk. Ha ő fejben eldönti akkor lesz párja ha nem akkor nem de ameddig csak sajnáltatja magát addig ne várja a csodát
2013. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok, csak lányban. Huszonévesen szűz vagyok, mert semmi önbizalmam és félek ismerkedni.
2013. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!