Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem volt még barátnőm, és...

Nem volt még barátnőm, és valószínűleg a sok önkielégítéstől már olyan szar lennék a szexben, hogy csak attól elmennék, ha ránézne. Mégis kinek lenne ehhez türelme?

Figyelt kérdés
23/F
2013. nov. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Imádnának a csajok téged,pont ezért mert első lennél,és ő lenne a te tanárod,nem fordítva :D
2013. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, nem sok lánynak .
2013. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a sok önkielégítéstől alig bírtam elmenni élesben, amikor végre összejött. Sőt, felállni is alig akart. Örülj, hogy műxik rendesen.
2013. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 évesen vesztettem el a szüzességem. és én is alig tudtam elmenni. a gorillája már majdnem kitette a szűrömet. úgyhogy ez a hamar elmenés ez nem igaz. más dolgokban viszont gyenge lennél. lyukérzék, megfelelő ritmus, nyalás. de lesz olyan lány akinek lesz hozzád türelme. csak nem ribizlikkel kell ismerkedni, hanem igazi nőkkel, akik komoly kapcsolatot akarnak.
2013. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!