Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom lesz barátommal....

Első alkalom lesz barátommal. Ehhez kapcsolódóan lenne pár kérdésem. Mit szoktatok csinálni amiután leszoptátok a barátotokat?

Figyelt kérdés
Elmentek a fürdőbe és kiöblítitek a szátokat? Vagy fogat is mostok? és ha elmegy közben a barátom, hova "irányítsam" az ondót?
2012. okt. 13. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

tudod, nem kötelező szopni, főleg nem első alkalommal, döntsd el, h te mit szeretnél, ez kettőtökről szól

ha neked teljesen első alkalom, akkor meg inkább az lenne a fontos, h te legyél nedves, nem kell mindent első alkalommal kipróbálni, hanem szép sorban

2012. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be a szádba. És utána nyeld le igyál rá 1 kis vizet , vegyél be 1 rágót v egyél vmit.. Nem 1 kutyát szopsz le.
2012. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, tudod az a dolog az érzelmekről szól(na)
2012. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha első alkalom szerintem a barátod is parázni fog. Szóval nem biztos, hogy első alkalommal még erölteti az orál témát.


Másik megjegyzésem: ti miért nem pettingeltetek előtte? Csak úgy egymásnak ugrotok? Mi előtte játszadoztunk egymással. Invitáltuk ruhán keresztül a szexet, simogattuk egymást, kézzel kielégítettük a másikat, aztán jött az orál is...

A behatolásos szexnél már elég jól ismertük egymást testét, így nem volt para.

2012. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egyáltalán nem kötelező lenyelni... de az sem, hogy a szádba menjen el! minden normális pasival ezt meg lehet előre beszélni.
2012. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én már az elején tisztáztam a barátommal, hogy beleélvezhet a számba, de soha nem fogom lenyelni! plusz az arcomra se élvezhet soha! na szóva, miután leszoptam, kimegyek a mosdóba, és kiköpöm a spermáját ha a számba élvez... aztán iszok egy kis vizet, vagy valami mást és kész :)
2012. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) utolsó : nem marad "olyan ízű a szád"?
2012. okt. 17. 15:09
 8/8 anonim válasza:
De, de nem rossz....tudod, ananász, hagyma stb.
2015. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!