Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, vagy egészséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, vagy egészséges az ha a nejem (védőnő) a lányunk (2,5éves) előtt közli velem, hogy leöli a famíliámat ha megpróbálom elvenni tőle a lányt a válás során? Egyébként nem akarom elvenni, de szeretném látni legalább hetente a kislányomat!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 01:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez a viselkedés nem éppen normális, de azt nem tudhatjuk, hogy ezt milyen idegállapotban mondta. Én sem akartam a fiam előtt kiabálni az apjával, de amiket ő szép csöndben suttyomban mondott nekem, hát asszem arra már mindenki felemelte volna a hangját.
2010. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Egészséges.
2010. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Húúú most lehet gonosz leszek,de ez szerintem természetes.Tudod ilyenkor az "anyatigris" ösztön előbújik!Szerintem én is így reagálnék.Azért a lányotok érdekében ,próbáljatok szerintem meg "szépen" elválni egymástól :S
2010. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem normális! Csak sajnos a mai nők úgy,hiszik,hogy az apára csak addig van szükség,amíg megcsinálja a gyereket.Ha nem dicsőíti és nem rebeg hálát egész nap az asszonynak,amiért megszülte a gyereküket,akkor már elkell válni tőle,és az apára semmi szükség tovább.Fizessen és legfeljebb kéthetenként láthatja a gyereket.Aki akár naponta is azt fogja az anyától hallani,hogy az apja nem törődik vele.Az anyapedig egyik pasa ágyáéból a másik pasas ágyába bújik,mert ugyebár neki joga van "élni".

Sok esélyed nincs,mert a biróság is ezt az elvet vallja.Legjobb,ha ebbe beletörődsz.

Azért próbálj meg a nejeddel beszélni,hogy ne önmagára gondoljon,hanem a gyerekre,mert neki az apára is szüksége lenne.

Sajnállak benneteket.

A véleményem a körülöttem történt válások,és ezen a fórumon írtakból szűrtem le.Egyébként én is nő vagyok,de nem váltam el.30 éve élek együtt a párommal,és felneveltünk 3 gyereket.Közöttünk is voltak viták,de azokat mindig megoldottuk közösen.Ma viszont már ez nem jellemző.

2010. jan. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak fél, hogy majd téged jobban fog szeretni a gyerek, mint őt.Az normális, hogy harcol és fél, hogy elveszíti a gyermekét,de az nem normális, hogy mind ezt a gyerek előtt közli veled.Főleg, hogy védőnő, hisz ezzel a gyerek is sérülhet, ha veszekedni látja a szüleit.Neki azt kellene látnia, hogy ti jól kijöttök egymással függetlenül attól, hogy nem éltek együtt.Én biztos, ha lenne gyerekem,de nem lenne velünk az apja, akkor is csak a szép dolgokat mondanám el a gyereknek, esetleg ha már idősebb lesz és rákérdez, hogy miért nincs velem az apja akkor elmagyaráztam volna,de nem mocsokolódással.
2010. jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Természetes lenne, ha nem a gyerek előtt mondaná.Anyatigris effektus. De azért te nyugodtan piríts rá nem a gyerek előtt, hogy mások gyerekei előtt is így beszél? VÉDŐNŐ?

Legalább kontrollálja magát.

2010. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

"A véleményem a körülöttem történt válások,és ezen a fórumon írtakból szűrtem le.Egyébként én is nő vagyok,de nem váltam el.30 éve élek együtt a párommal,és felneveltünk 3 gyereket.Közöttünk is voltak viták,de azokat mindig megoldottuk közösen.Ma viszont már ez nem jellemző."


Akkor viszont...mivel véleményed szerint az összes mai nő kivétel nélkül mind ilyen, akkor a te lányod is ezt fogja tenni és így fogja csinálni, vagy ha fiad van, akkor a párja fogja ezt csinálni, hisz a mai nő, mind ilyen...

2010. jan. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Köztudott, hogy az un. "tanult" szülők rontják el legjobban a gyereküket. (pedagógus, pszich., stb.) Gondolom, azért, mert elfeledkeznek az egyébként jó, normális ösztönökről.

De Te mit tettél, hogy így kibújt a védelmező? A gyerek előtt mutatni kell, lám, én megvédlek, gyerek mindenkivel szemben? sztem ez is benne van a pakliban. A gyereket maga mellé akarja állítani. De ez bumeráng. Lehet, nem most de visszacsap. Amellett nem korrekt. Ne vedd fel a kesztyűt.

2010. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez itt egy apa leirása - ha éppen már órák óta veszekszenek egymással a válás és a gyereke miatt, akkor elöfordul, hogy dühében ilyet mond valaki, de azért nem gondolja komolyan. Itt sokszor olvashatunk olyat, hogy az apuka/anyuka az exnek kijelenti, hogy mehet az utcára, a gyereke meg marad és többet látni se fogja. Egy hosszabb veszekedés és egy ilyen kijelentés után bárkivel elszaladhat a ló és rövidzárlatban mondhat akármit.


Hogy ebben az esetben mi az igazság, azt nem tudhatjuk, de furcsa, ha az apa itt akar megerösités szerezni arra, hogy a felesége nem alkalmas a gyerek nevelésére, illetve hogy nem normális.

2010. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Ez a nő tiszta hülye!és az ilyen védőnő???

30/L.

2010. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!