Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz elvenni egy 14...

Mennyire gáz elvenni egy 14 éves csajnak a szüzességét 23 évesen?

Figyelt kérdés
Nem régi az ismeretségünk, de őt nagyon zavarja a dolog, h szűz, ezért segítenék neki ezt megoldani.

2013. nov. 3. 18:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
88%
remélem rajtakap az apja és szétveri a fejed :D
2013. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén szegény lányt inkább
2013. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
rajta, tedd meg és utána gondolkozz el a saját miben léteden!
2013. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Holt gáz
2013. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Az a baj, h ha én nem, akkor lehet, h vmi hülyét talál, s rosszabb lesz a dolog. Én meg finom lennék vele.

Nagyon elszánt a csaj.

2013. nov. 3. 18:46
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
ásd el magad. persze, hogy akarja, mert kicsi és buta. legalább neked legyen eszed és keress egy érett nőt.
2013. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beszélj vele, magyarázd el neki, hogy semmi szégyellnivalója nincs. Felesleges odadobnia csak úgy valakinek a szüzességét... Többet is ér az olyan lány, aki nem az első jöttmentnek adja oda.
2013. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
14 éves?! No comment. Idióta vagy. Adod itt az érettet, miközben pont, hogy máshogy kéne viselkedned.. Gyerek még, könyörgöm...
2013. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy beszélgess el vele, próbáld elmagyarázni neki, hogy ennél sokkal többet számít az első együttlét.

Csak azért pedig ne feküdj le vele, hogy úgymond "őt védd", mert ez nem megoldás, szerintem te is érzed. A fejében kell rendet tenni, nem lefeküdni vele.

2013. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

Nemcsak gáz hanem szánalmas is. Sajnálom őt...


Meg kell vele értetni h nem. De ezt Te sem gondolhatod komolyan, a saját örömödre. Én 15 éves vagyok és csak akkor csinálnék ilyet ha különben mással tényleg megcsinálná. De gondolj bele h milyen következményei lehetnek ha kiderül. + Ez a körülményektől is függ.


De ha már kiakarod élni a vágyaid keress vkit a saját korosztályodban, már rég megtehetnéd. Egy ennyi idős lány túl könnyű préda ;)

És pláne annyira nem élvezetes, neki sem.

2013. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!