Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális, ha nem...

Szerintetek normális, ha nem érzem még magam késznek egy párkapcsolatra, viszont már szexelnék? 19L

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátom... szűz is vagyok. Az önbizalmam sem volt sosem az egekbe nyúló, ráadásul nem nagyon kötöttek le a fiúk, a bulizás meg az ilyen dolgok, inkább a nyugira, meg a sulira koncentráltam. Komoly gondolkodású lánynak tartom magam, legalábbis a korombeliekhez képest, de mégis úgy érzem, szellemileg, érzelmileg nem állok készen még most sem, ennyi idősen egy kapcsolatra, a szerelemre. Fiatalnak tartom magam hozzá. Viszont a szexet már nagyon-nagyon kívánom, tehát testileg készen állok rá, elméletileg is elég sok mindennel tisztában vagyok, ami a szexualitással kapcsolatos. Lehet, sőt biztos, hogy későn érő típus vagyok? Vagy mi lehet ennek az oka?
2013. dec. 7. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Viselkedésed,vagy amit eddig tettél az szerintem teljesen normális, mármint a nyugis élet. Nem attól lesz valaki jó csaj hogy mindig buliban van és ott rázza a pi_csáját.

Viszont ennyi idősen lazán lehetne kapcsolatod szerintem, itt a főbb baj,hogy szerintem nem találkoztál még azzal a fiúval akit igazán szeretnél.


(Velem haha.)

2013. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Privátáradat kész, tűz, rajt!
2013. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint én is utalom a kapcsolatokat... jó esténként ha van kihez odabújni, van kit szeretgetni, mikor olyan kedve van az embernek, meg persze a sex az mindenkép kell :D De én is sokkal jobban érzem magam, mikor nincs senkim... Fogalmazzunk úgy, hogy 1 héten 1-2 nap örülök ha van valakim, meg van kedvem sexelni is, de 5-6 nap viszont inkább lennék egyedül, kötöttségek, kompromisszumok nélkül...

Volt már nagyon hosszú kapcsolatom, és tudom milyen időigényes, és milyen sok felesleges stresszel, pénzkidobással, vitával, és kompromisszummal jár...


Végeredményben nagyon sok jó dolog van egy kapcsolatban, ami miatt újra és újra belemegyek, de mégis mindig kételyeim vannak, hogy minek is kell ez nekem :) 20/f

2013. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Szerintem viszont épp, hogy a szexhez nem vagy érett, ha így gondolkozol. Ha nem akarsz kapcsolatot akkor oké, vársz még. De ne menj bele egyéjszakás kalandokba meg szexkapcsolatba, mert nagyon meg fogod bánni.
2013. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Testileg érzem, hogy érett vagyok a szexre. Bárki bármit mond, én ismerem a saját testem. Mentalitásilag nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra. Egy éjszakásba 100%, hogy nem megyek bele, az nem én lennék. Valamilyen szinten még a csalódásoktól is tartok...
2013. dec. 7. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, nem mindenki egyformán romantikus, érzelmes alkat.

Ez nem feltétlen későn érés, egyszerűen csak ilyen vagy, és kész.

Engem sem érdekeltek sosem a fiúk, 18 évesen csókolóztam először, 22 voltam, mikor először szexeltem, igazán komoly, hosszú kapcsolatom sosem volt, nem is vágyom rá.

2013. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem még mindig, már próbálkoztam, netről taliztam is egy lánnyal, de ő meg csak kihasznált, addig flörtölt, míg meg nem kapta tőlem azt a segítséget, amit, most nem megyek bele. Utána telibe sz.art. De én is úgy érzem, hogy inkább nyűg lenne egy kapcsolat, és stressz, szenvedés, a tapasztalataim is ezt mutatják. Ettől függetlenül a testiség hiányzik, de az könnyen levezethető. 23/F
2013. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!