Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 30 év alatti lány alkalmatlan egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

mert válogatnak és semmi,senki nem jo nekik,

ha felhivod az a baj,nyomulsz,ha nem hivod az a baj,

minden baj....persze azt nem veszik észre,hogy ők nem tökéletesek,de ennek ellenére nekik csak a tőkéletes lenne jó....30 feltt lejjebb adják igényieket,akkora nönek fel

2013. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, a 30 év alatti fiúk is azok...
2013. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azért.
2013. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Én 30 alatt is azért nőnek nevezném őket...

Nem kor függvénye,hogy ki alkalmas,és ki nem.Igazából én fogtam már ki minden félét.Sajnos egyikkel se maradtam örökre,de ezt így nem lehet leegyszerűsíteni ennyire.

2013. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nőknek 30 éves korukig nő be a feje lágya.
2013. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, de valóban nagyon kevés a normális, intelligens, nem ribanc, nem feminista lány.
2013. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
A pasik alkalmatlanabban , sőt van ott olyan aki még 30 felett is az.
2013. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Pasik közül több alkalmas, csak azért találtok kevesebbet, mert csak egy részüket (az átlag feletti külsejűeket) veszitek észre.
2013. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy a férfiak is csak a nők egy részét veszik észre.. Ez egy annyira fölösleges kérdés, amennyire fölösleges vitát fog szülni.. Mindig vannak kivételek mindkét nemből egyszerűen csak van, aki szerencsés és rátalál, van, aki pedig nem.. Nem kellenek az általánosítások.. Itt pedig úgyis hiába bizonygatja mindenki, hogy én igenis az ellenpélda vagyok.. Semmi értelme erről vitatkozni..
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Mert manapság két féle nő létezik: ribanc és a feminista.
2013. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!