Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy normális párkapcsolatra ezek után?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egyszerűen, hogy mindentől elment az kedvem, pláne a pasiktól. Elmondhatom magamról, hogy sokmindnen keresztül mentem az elmúlt 2 év alatt. A nagy szerelmem meghalt pont 2 éve, és azóta egyszerűen nem tudok továbblépni, volt egy srác, akivel alakult valami, de aztán csúnyán pofára estem, mert összejött egy hárpia csajjal, csak azért, mert Ő közelebb lakott, mint én. Úgy éreztem ez a srác volt az egyetlen esélyem, hogy továbléphessek a halott barátomtól, és hogy új életet kezdhessek. Nem hittem volna, hogy mégegyszer lehetek szerelmes ennyi gyötrelem után. Azóta akárhány fiúval randizok mindig elmegy a kedvem az egésztől, mert úgy érzem mind csak ki akarnak használni és talán soha nem találok még egy olyan fiút, aki annyira vigyázott rám, mint az elhunyt szerelmem. Borzalmas így élni, szeretnék véglegesen továbblépni és nem a múltban élni, mit tehetnékk? 18/L
2013. márc. 23. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami a múltban történt az ott is marad.Ne ez határozza meg a jövődet.

Ez csak rajtad múlik.

2013. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet.. idővel elmúlik.. vagy majd lesz egy olyan az életedbe akit megszeretsz nagyon .. fel a fejjel :)
2013. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem konnyu normalis, ertelmes, es komoly sandeku fiut talalni. Viszont leteznek, csak megkell talalni oket. Sok ilyen fiu keres hozzad hasonlo komoly lanyt. Ne add fel, hiszen eddig csak elkerultetek egymast.
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!