Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még együtt jártam a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még együtt jártam a volt barátommal, amikor az ő legjobb haverjával álmodtam amint épp egy romantikus estét töltünk együtt. És ez többször is megismétlődött. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megkívántad őt.
2011. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy el tudsz vele képzelni egy kapcsolatot.
2011. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

lehet hogyha megkívántad őt éjszaka éhesen feküdtél le..

Máskor egyél mielőtt lefekszel és akkor nem álmodsz vele.

2011. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A tudatalattid azt akarja hogy vele legyél és ne a másik fúval.

Jobb is hogy már nem vagytok együtt mert az nem jó ha egy másik fiúról álmodol közben jársz valakivel.

2011. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Amikor nem volt senkim, és úgymond "szeretethiányos" voltam, akkor én egy nem létező alakkal álmodtam hasonlókat.


Lehet, hogy nem feltétlen azt a srácot kívántad meg, csak sokat láttad, így az általad kívánt érzések, amiket megeshet, hogy a volt barátoddal levő kapcsolattól nem kaptál meg, megálmodtad.


Sokan ezt sztárokkal álmodják meg, színészekkel, énekesekkel, csak mert sokat látják, és álmodoznak a szeretetről, romantikáról, megértésről vagy gyengédségről.


20L


/van például egy gimnazista osztálytársam, akinek sokáig nem volt barátja, és azt hiszem sokáig nem is lesz hosszú kapcsolata, mert ő például fórumos szerepjátékokban vett rész. Megálmodott magának egy fiúkaraktert, akit 3 éven keresztül alakított egy történetben, és egy lány karaktert, aki majdhogynem teljesen ő volt.

Mondom, több, mint 3 évig írta a szerepjátékot egyik barátnőjével (akinek szintúgy volt egy fiú és egy lány karaktere), s a végén az lett, hogy amikor találkozott egy fiúval, aki kapcsolatot akart volna kezdeni, szinte felruházta ezekkel a tulajdonságokkal, és abban a hitben ringatta magát, hogy ő tökéletes és minden úgy fog menni, ahogy megálmodta.


Ez is egyfajta megálmodás, csak már a rosszabbik fajtája, amikor hónapokon és éveken keresztül álmodsz ugyanazzal a személlyel, és hozzád nő, mintha tényleg létezne.


Ha viszont létezik akkor pedig megeshet hogy ha sokáig álmodozol vele, de nem ismered, felruházhatod olyan tulajdonságokkal, amik neki nincsenek is./


20L

2011. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sajtreszelő ***** válasza:
Vele ugyanez meg is történt... Azóta mindhármunk viszonya végleg megromlott. Jópár éve nem is tud egyikünksem a másikról.
2011. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sajtreszelő ***** válasza:
Velem ugyanez meg is történt... Azóta mindhármunk viszonya végleg megromlott. Jópár éve nem is tud egyikünksem a másikról.
2011. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nah ez remek, kétszer írtam, hogy 20L xD kellett nekem msn-ni xD

am az álmokhoz vannak netes ilyen álomfordítók, mert az is megeshet, hogy ugyan neked romantikus az álom, de a háttérben az mást jelent

nem mintha hinnék benne, de azért párszor már előfordult, hogy olyasvalamit álmodtam, amit nem értettem, de mélyen éreztem valamit, és ez álom képében jött elő, később beigazolódott nah ennyi inkább elég, már így is túl sokat pofáztam XD

2011. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!