Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez a történethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a történethez? (bővebben alul) Sztem romantikus. ! Lehetünk örökre együtt?

Figyelt kérdés
Még tavaly osztálykiránduláson egyik osztálytársammal nagyon elvoltunk, sokat beszélgettünk, hülyültünk:Daztán ugye jött a nyári szünet akkor nem is beszéltünk semmit, utána év eleje, akkor volt ez a dolog avval a pasival, aki kihasznált:S Utána voltunk az osztállyal kirándulni , és észrevettem magamon h egyre többet keresem a társaságát annak a fiúnak, aki most a barátom .Kb. 1 hónapig gondolkodtam ezen, mert Ő teljesen más, mint amilyen pasik teccettek idáig:)Aztán elmondtam a barátnőimnek. Aztán a fiúnak lett jogsija,egyszer megkérdeztem poénból h nem e visz haza:D és mondta h szivesen:D akkor is tök sokat dumáltunk... és ezek után szinte minden héten felajánlotta h hazavisz MAGÁTÓL:D én már többször nem kértem meg!Aztán elkezdtünk msnen beszélgetni, igaz alig volt téma:S Ezután:nekünk kellett segíteni a szalagavtót rendezni:D és a 2 bnőm tanácsolta h hívjuk le a fiúkat táncolni:D persze bnőimnek is a fiú 2 haverja teccett:D szal így tök frankó volt a dolog:D jöttek is:D én egész este a barátommal táncoltam:D:P búcsúzáskor még adott 3 puszit is:D azt hittem össze fogunk jönni:D aztán jött a téli szünet, és nem is beszéltünk:S mikkor visszamentünk suliba úgy éreztem h egyre távolodunk egymástól:S rménytelen az egész..pedig már beleéltem magam:S Aztán a fúm egik haverja szerelmet vallott nekem!nagyon kétségbe voltam esve, mert az a fiú aki szerelmet vallott, őt is nagyon szerettem de csak barátilag..sokat beszélgettem vele, és az a fura h ő is tudta h a Zoli a mindenem és ennek ellenére elmondta h szeret!aztán elgondolkodtam h mi lenne ha összejönnék a másik fiúval és hátha beleszeretek, mert a közös témánk megvolt.. már majdnem igent mondtam...de aztán meggondoltam magamat, és elmondtam neki, h nagyon kedvelem, de nem akarom becsapni, mert én zolit szeretem....és a szerelmet nem lehet irányítani! Aznap amikor ezt elmondtam Zoli elmonta msnen h én teccek neki! És nem fogjátok elhinni! Az a fiú bíztatta, akit visszautasítottam! Ezért nagyon hálás vagyok neki:) Azóta összejöttünk! Nagyon jól megvagyunk egymással! Le is feküdtünk, mindekettőnknek első volt! Egy apróbb veszekedésünk volt hónapok alatt! Az is csak miattam, vmit túlreagáltam! Minden nap együtt vaygunk suliba, nagyon szeretjük egymást! Péntek estéket együtt töltjük! Azt mondja nagyon szeret, velem akar lenni örökké! Én is nagyon szeretem! Már lassan 8-9 hónapja!! Fél évig szerettem, mire összejöttünk, de ezzel ő is így volt!! Amúgy mindent megtesz értem, segítőkész, kedves, imádnivaló!! Nem hiszem h még 1 ilyen pasi van a világon! Szerintetek tarthat örökké? Én nekem ő a mindenem! H mutassam ki h mennyire szeretem? Mit tegyek? Vmi jó ötlet, meglepetés?
2009. máj. 10. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
2. sor vége: "akkor volt ez a dolog avval a pasival aki kihasznált" ezt elfelejtettem leírni h volt egy pasi aki akart velem járni, de csak ki akart használni! És én nem jöttem vele össze, ezért cserébe megalázott, hazugságokat terjesztett!!!
2009. máj. 10. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! hát miért is ne lehetnétek együtt örökre?:)szerintem elég ha csak önmagad adod neki,és érzi úgyis hogy mennyire szereted!!Amúgy tudom ajánlani az esti pizzázást és sétálást:)nekünk ez bevált nagyon szeretünk járni:)Amúgy hány éves vagy?
2009. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha első szerelem, akkor azt gondolod, ez örökké tart. Idővel leszállsz majd a földre.
2009. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 őis én is! a,úgy nem első szerelem, már sok barátom volt előtte!Sokat is csalódtam! De most vele teljesen más!
2009. máj. 10. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy utálom, hogy olyan nincs, hogy örökké, meg hogy majd a rózsaszín felhőcskék eltűnnek, és jön a zord valóság! Miért kell illúziórombolónak lenni?? (ez nem csak az előttem kommentelőnek szól..). Mi is ebben a cipőben járunk a Barátommal, és mi is 18 évesek vagyunk, azzal a különbséggel, hogy mi már 2éve és 4és fél hónapja vagyunk együtt! :)) Tervezgetünk, és tudjuk, hogy van közös jövőnk. Mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata, és sokszor érettebben gondolkodunk, mint az idősebb korosztály. Amikor csak pár hónapja jártunk akkor is így gondoltam a kapcsolatunkra, és akkor a szüleimtől azt kaptam, hogy csak vigyázzak, mert nem lesz mindig így, meg hogy nehogy csalódjak, meg várjam meg, mi lesz 2 év múlva. Most meg azt mondják, hogy a szomszéd is 5 éve járt a pasijával, mégis szakítottak. Nem tudom, miért kell ezt. Ha a pár jól érzi magát együtt, és szeretik egymást, akkor inkább biztatni kellene őket ezek helyett. Persze tanácsokat lehet adni, csak normálisan.. Ha meg a sors mégis úgy hozza, hogy vége, akkor majd tanulnak belőle... De amíg nagy a szerelem, addig had élvezzék ki minden pillanatát, és nem kell ezeket elrontani ilyen hülye szövegekkel. Én is hiszek az "örökké" tartó szelrelemben.
2009. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát csak gratulálni tudok nektek:) remélem sokáig boldogok lesztek együtt, és hát mérne tarthatna örökké:)
2009. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!