Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha fiu aztmondja hogy szerinte...

Ha fiu aztmondja hogy szerinte lesz petting akor az nála mitjelent? (több len)

Figyelt kérdés
17 éves a barátom.és modnta hogy ha legközelebb együtaluszunk már reméli lesz petting...eddig ruhán keresztül simogatuk egymást majd vetköztünk és bugyinál megáltunk...mire gonolhat?
2009. nov. 24. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
jajj kicsim...:D Hány éves vagy? Hát arra gondolt, durván de érthetően: ki akar nyalni, és szeretné ha leszopnád.
2009. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andrewka ***** válasza:
89%
Az elsőnek teljesen igaza van. Arra akart utalni h következő alkalommmal szeretne kihámozni a bugyidból és kicsit tovább lépni.
2009. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerinte meg fog d..ni,keményen.Ennyit jelent.
2009. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16 vok...és csak azért kérdeztem mert ö ilyen viszafogottabb inkább.
2009. nov. 24. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Az nem jelent semmit, attól még vannak igényei...:D
2009. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Ejj, jányom, amúgy miért nem tőle kérdezted meg?

Neked meg sem fordult a fejedben, hogy meg akar dugni?:P

2009. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
gondolom a ruha nélküli pettingre gondolt...ujjazásra,nyalásra,meg gondolom neki is jól esne, ha te vernéd neki meg leszopnád (bocs a kifejezésért,de így van)
2009. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
jaja, arra tgondolt h esetleg léekerül az a bugyi rólad, róla meg a boxer és lesz egykis kényeztetés odalennt
2009. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát én azt honnan tudjam? Lehet arra gondolt amit az előzők írtak... De nem biztos. Úgy értem lehet, hogy arra nem gondolt, hogy te is viszonozd... Én mindenesetre nem vagyok ilyen. Én akármennyit tudnék várni egy lányra. Soha nem tudnám kezdeményezni a szexet. "Extra" dolgokat meg nem tudnék kérni tőle, mert közbeszólna a lelkiismeretem és úgy érezném, hogy ezzel megalázom Őt. Én már csak ilyen vagyok.
2009. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18:14-es te tetszel nekem :D
2009. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!