Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A srácok ezt természetesnek...

A srácok ezt természetesnek találják?

Figyelt kérdés
egy ideje kavarok egy sráccal már így naggyábol mindent csináltunk ő 16éves és 14.Leakart feküdne velem,de mondtam,hogy én olyannal szeretném elveszteni akibe szerelmes vagyok és meglepődött..de ezt csak ő tartja hülyeségnek?rosszul döntöttem?

2013. dec. 15. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kavarsz és nem vagy szerelmes? kicsik vagytok még
2013. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Te nagyon jól döntöttél

csak akkora nagy k**va vagy hogy elképesztő

már szinte minden volt vele de nem vagy belé szerelmes...

oltári nagy ri**nc vagy!

ilyeneket lőném a Dunába

2013. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igazábol 3hete kavarunk kb
2013. dec. 15. 19:17
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
szerintem igazad van! ha pedig azért nem fog veled többet logni akkor hülyeség!
2013. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
miért vagyok k..va? nem minden hülyén fogalmaztam..csak csináltunk pár dolgot
2013. dec. 15. 19:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor is...

mi a g**inek kell olyannal elhitetni hogy szereted akire szarsz?

hülye ri**c...

2013. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem hitettem el hogy szeretem de nagyon tetszik,és ő sem szeret és légyszives ne beszélj így velem,mert nem ismersz egyáltalán..
2013. dec. 15. 19:20
 8/15 A kérdező kommentje:
és nem kavarok minden sráccal ő az első ilyen srác..
2013. dec. 15. 19:21
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

14 éves nagy lány vagy, már nem gyerek. Nem vagy ku-r-va. Ne hallgass senkire. Sok begyöpösödött szűzpina :D

Szerintem kb. az a normális, az a legjobb, ha ebben a korban el kezdi az ember a szexuális életet, ha még szex nincs is. Nincs azzal baj, ha orálisan kielégíted pl. Én is ennyi idős voltam, az a lényeg, hogy védekezzetek!

A lányom is ennyi idős, már ő is szexelt a barátjával, én vezetem a menstruációs naptárat neki, hogy nehogy baj legyen. Meg rám számíthat, segítek neki ruhát választani, meg stb. Inkább szexeljen a lányom, minthogy fesse magát meg ilyenek. Oké, az én lányom szexel de nem néz ki úgy mint egy kur-.va, nem is festheti magát. Egy éve van fiúja, félév után feküdtek le. Tehát igen kérdező, ez természetes nekik, mert a szex az természetes! :)

36/N

2013. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerinted ha már csináltál vele nagyjából mindent szerelem nélkül hobbiból mégis mit kéne gondolnia. nem meglepő hogy meglepődött.
2013. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!