Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász a vizsgálat...

A nőgyógyász a vizsgálat során látja, hogy valaki szűz vagy nem? (főleg első vizsgálatra gondolok)

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 20:36
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
ti aztán rendesek vagytok...1 normális válasz volt..igen a nőgyógyász látja,de az már rég rossz ha ő veszi észre..a vizsgálat előtt azért nem árt szólni h. héj még szűz vagyok,mert akkor egészen másképp vizsgál.szóval ha szűz vagy kalimpálj neki...egyáltalán nem ciki meg stb.csak azért írom mert énis nőgyógyász leszek,nyugi semmi gáz nincs:)
2008. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
ja és igen,az is változó hogy megvizsgál e vagy nem...nőgyógyásztól függ.valaki tényleg meg sem vizsgál szüzen.meg oylanis aki csak vérvételt kér meg stb.de a normálisabbja az alaposan megvizsgál..úgyhogy inkább oylat válassz szerintem.bocsi h. két részletben írtam..:)
2008. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Satanné válasza:

Ez baromság... Ha gyógyszert iratsz fel, úgy hogy még elötte egyszer sem irattál fel, szal most elöször, akkor mindenképp megvizsgál..Kivizsgálás nélkül nem ad gyógyszer

Majd a következő dobozt is ha vele iratod fel, és panasz mentes vagy akkor már nem vizsgál meg...

2008. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Látja, és ha észreveszi, hogy szűz vagy, a végbeleden keresztül vizsgál meg, nekem is ez volt.
2009. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy szűz vagyok, de a szakadt farmerem miatt mást képzelt a doki ezért először a hüvelyemnél vizsgált meg, majd mikor rájött, tényt közlök, akkor a végbélen keresztül tapintotta ki a részeimet.
2009. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hali! Egyszerű, közlöd, hogy nem élsz nemi életet. Veszi a lapot a doki és a megfelelő módon vizsgál meg.
2009. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
16 éves vagyok kb 15 évesen voltunk anyukámmal nőgyógyásznál és nem is kérdezett semmit látta hogy szűz vagyok és a végbelem felé vette az irányt bár a nő elég vadállat volt ezért nem volt valami kellemes érzéés:D
2009. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

"Van más dolga is, minthogy erről fecsegjen."

Az egyik haverom nőgyógyász. Állandóan az általa látott pinákról és a feszességükről poénkodik. Gyakran megalázóan (névvel együtt), szóltam is már érte neki nem egyszer. A húgomat nem is engedtem el hozzá, noha állítólag a vizsgálatokon egy gentleman.

2010. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!