Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász ha megvizsgál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász ha megvizsgál akkor észre veszi, hogy terhes vagyok e egy átlagos vizsgálat során, vagy ezt külön kell kérni, hogy esetleg ultrahanggal nézzen meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha felnyúl akkor is meg tudják mondani általában.
2010. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Már a szemed csillanásából észreveszi, hogy járt-e nálad mostanában a burkuskirály...
2010. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Burkuskiráááááály !!!!!

Legjobb, amit ma hallottam :D

2010. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért tanult szerinted tizenévekig, hogy ne vegye észre? Pfff... Értelmes kérdés...
2010. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb. a 4. héttől érzi tapintással a terhességet az orvos, de a vizeletből hcg-t kimutató tesztek már kb. 1 héttel a fogamzás után (3-5 nappal a beágyazódás után) működhetnek.
2010. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nem feltétlenül veszik észre egy átlagos vizsgálaton, mondjuk rákszűrésen, de nem tudom mert én mindig magándokihoz járok, akinél alap dolog, hogy mindig, amikor megyek, akkor ultrahangot is csinál, megkérdezi az utolsó menstruáció idejét (ezt az SZTK-ban és megkérdezik) és ha esetleg nem oké a dátum akkor kérdezni fog a védekezésről és utána meg fogja csinálni a terhességi tesztet. Szóval szerintem mindenképpen érdemes megemlítened, ha esetleg terhességre gyanakszol, és ha az az ultrahangon nem látható, akkor kér vér vagy vizeletvizsgálatot.
2010. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a terhességi tesztek pedig legkorábban 2 hát után mutatnak eredményt, egy 4 hetes terhességnél pedig szerintem maximum a megvastagodott méhnyálkahártya látható, legkorábban 5-6 hetesen kell menni akkor már az UH-n is kell hogy látszódjon.
2010. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó igen, azt hozzá kellett volna tennem, hogy nagy egyéni különbségek vannak, és nem mindig érezhető a 4. héten a terhesség, de személyes tapasztalatom szerint általában igen.
2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked már látták a 4. héten? Szerencsés vagy, egy csomó barátnőm sík ideg volt, mert azt hitte a pozitív teszt után kell mennie orvoshoz, az meg ugye semmit nem látott, azt hitték hazudnak a tesztek, persze a doki nyugtatgatta őket, de nem hitték :)
2010. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!