Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lányként, már el kéne...

21 éves lányként, már el kéne vesztenem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Félek, hogy mikor azt hallják, hogy még nem voltam senkivel, azt hiszik, hogy biztos valami baj van velem.
2013. dec. 17. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogják.Főleg ha normális pasit keresel és nem party arcokat.
2013. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak a szép lányoknál meghökkentő és nekem különben is mindegy, már 21 éves vagy de, ha ennyi miatt is idegenek véleményét kérdezed ki akkor megértem miért vagy még szűz.
2013. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nos a szüzesség nem kulcstartó amit elveszítünk.

A szüzesség azt jelenti, hogy még nem voltál senkivel.

Ez azt is jelenti, hogy az első alkalom macerás. Ennyit jelent.


21. évesen vagy annyira felnőtt, hogy eldöntsd,kivánsz e valakit, akarsz e vele szeretkezni, van e olyan fiú ismerősöd akit kívánsz, és rábízod magadat vagy sem.


Ezt a szüzesség dolgot nem érdemes felfújni ennyire.

2013. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
szerintem szerezz macskát és tanulj meg kötni!!
2013. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Hát mindaddig amíg nem voltam 21 éves szűz lennyál én úgy voltam, hogy ez nem azt jelenti hogy valami baj van vele de azóta más a véleményem. Természetesen nagy katasztrófa nem volt vele csak önbizalom hiányos volt de katasztrófálisan ami megölte a kapcsolatunkat. Szóval sajna tényleg nem jelent sok jót ha 21 évesen nem volt még senkivel egy nő. Persze vannak kivételek de az emberek óvatosabbak egy szűz lány esetében ha komolyat terveznek szerintem. 23/F
2013. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem az elsőnek van igaza. Nekem nem kellenél hosszú távra ha már mással voltál előttem.
2013. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

előző!--->akkor elég f*asz lehetsz ha nem kell egy csaj ha már volt valakivel..

Amúgy a kérdésedre válaszoljak..szerintem már lassan ideje lenne,hogy a szüzeséged elveszitsd..,mert minél később történik meg annál gázabb :/

2013. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ez alapján skatulyázza be az embert, az önmagáról állít ki szegénységi bizonyítványt.


nehogy már más mondja meg nekem, hogy mikor és kivel kell lefeküdnöm. MAJD én eldöntöm, ugyanis az ÉN életem, és úgy élem ahogy ÉN szeretném!



"21. évesen vagy annyira felnőtt, hogy eldöntsd,kivánsz e valakit, akarsz e vele szeretkezni, van e olyan fiú ismerősöd akit kívánsz, és rábízod magadat vagy sem."


Ezek szerint nem!

2013. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak a látószöget kell állítania, és egyértelmű lesz a válasz számára is :)))
2013. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyugi nem fogják
2013. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!