Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól tenném ha akkor veszteném...

Jól tenném ha akkor veszteném el a szüzességem? 14/L

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja járok a barátommal, nagyon szeretem, és bizonyára ő is engem, mert már le akar feküdni velem. Én emiatt aggódom, mert most fogunk ballagni, és külön sulikban megyünk. Biztosra veszem hogy ott rámászik majd egy csaj, és engem dob majd. Úgy gondoltam, hogy jövő nyáron fekszek le vele, így a csalódást is megelőzhetem, és már 15 éves leszek, nem 14.

Jó ez így? Vagy engedjek neki?


2010. máj. 3. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, várhatsz még de, ezt így eltervezni, hogy jövő nyár :O, ennek spontánnak kell lennie, nem holnapután 16:04-kor bedugja...
2010. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd valaha is elveszteni a szüzességedet, akkor engedj! :D
2010. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
"bizonyára ő is engem, mert már le akar feküdni velem"-XD XD :D hogy te milyen hülye vagy:D
2010. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
őszintén szólva, szerintem ne feküdj le vele. Ha úgy érzed, hogy el fog hagyni, akkor semmikép, de ha együttmaradtok akkor mehet a party :D
2010. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Az, hogy le akar veled feküdni, nem azt jelenti, hogy szeret is. A szerelmet nem csak a szexszel lehet kifejezni, hanem ezer más módon, persze a szex a legfőbb mozgatórugó. Szerintem várjatok még, míg mindketten betöltitek a tizenötöt, és persze ne feledkezzetek meg a védekezésről sem! Ha az édesanyáddal jó a kapcsolatod, beszéld meg vele, mit hogyan csinálj, és mikor. Nem kell elsietni, mert lehet, hogy a fiúnak csak "arra" kellesz, és ha megkapott, el is dob. Szóval szerintem ülj le anyukáddal egy hosszú, tartalmas női beszélgetésre, és kérdezz tőle nyugodtan. (:


26/L

2010. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
szánalmas
2010. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Biztosra veszem hogy ott rámászik majd egy csaj, és engem dob majd."


Ezért akarod a jövő nyárig tolni, mert ha most nem teszed meg addig szakíthattok?:D mondjuk te ezt biztosra írtad xD

Amúgy nagy bizalom lehet köztetek meg szerelem, ha ennyire biztosra veszed h rámászik majd egy csaj és dobni fog..xD

2010. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy "ott rámászik egy csaj, és ő dobni fog", akkor ne feküdj le vele.
2010. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A saját kérdésedet válaszoltad meg, csak nem vetted észre. Segítünk észrevenni.

"nagyon szeretem, és bizonyára ő is engem, mert már le akar feküdni velem" - na hát ez pont nem annak a jele, hogy szeret, csak annak, hogy meg akar dugni, oszt szevasz. Ha igazán szeret, hajlandó kivárni, amíg te készen nem állsz a dugásra.

Ha biztosra akarsz menni (és értelmes ember mindig biztosra megy), akkor a másik ötletedet javaslom. Ha akkor is kitart majd melletted, amikor külön suliba jártok (és ilyenkor nézz a falak mögé is, mert lehet, hogy a sulijában meg egy másik csajt fűz), akkor elgondolkodhatsz rajta. Addig viszont csak az van belőle, hogy megdug, aztán vagy otthagy, vagy nem. Ha igen, akkor meg megbánod, de azzal sokra már nem mész.

2010. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Mi itt a kérdés?

Vágysz rá, hogy elveszítsd vele a szüzességed?

Vagy nem?

2010. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!