Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki már csak teljes elkeseredettsége miatt veszti el a szüzességét, mert végre szexelni akar? 19L

Figyelt kérdés

mondjuk nem szerelmes, csak már olyan hosszú idő óta szűz, hogy végre szexelni akar, magát az érzést megtapasztalni.. és ezért nem is feltétlen keresi a szerelmet, meg a párkapcsolatba illő "rendes, normális" fiút, csak szimpla szexet. (egy viszonylag normális, normálisan kinéző pasival)

őrültség lenne?



2013. dec. 18. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
még szűz vagy? nem volt egyáltalán barátod?
2013. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Létezik, de elég nagy hülyeség.
2013. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem őrültség, én is igy voltam vele és nem bántam meg.
2013. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért, jobb arra várni, ami véleményem szerint sosem fog bekövetkezni? és szüzen haljak meg? Vagy veszítsem el 30 évesen? akkor már inkább ez, én élni akarok, míg fiatal vagyok..
2013. dec. 18. 23:33
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer mindenki (lány) elveszíti, hacsak nem megy apácának és az öregkort is megéri. Azt te döntöd el kivel hogyan és mikor.

Persze pasiknál más a helyzet, nekünk csak a prostik jutnak ilyen problémával.

2013. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Létezik. Nem kell azzal 30 évig várni.
2013. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
én szerelemmel vesztettem el és el sem tudom képzelni hogy olyan fiúnak adjam ki magam elsőre aki iránt 1, nem érzek semmit, 2, ő nem érez irántam semmit. az én morálom ilyesmire nem kapható, de tudom hogy ez más olyanoknál akik a magányos évek során elérzéktelenednek és elvesztik minden reményüket. sajnos ők hajlamosak könnyen adni magukat bárkinek
2013. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Moszuke ***** válasza:
100%

ez ember függő. van aki lazán megtenné van aki nem. mint ahogy látod a válaszadóknál is.


ez olyan mint a megcsalás.. van akinek esze ágában sincs, van aki ha nem akarja akkor is "véletlen" megtörténik.

lelked rajta.

2013. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze,hogy létezik.Már én is gondolkoztam valami hasonló dolgon nagyon sokszor,hogy végre ne legyek az és valami tapasztalatom is legyen végre.Aztán rájöttem,hogy én ezt nem tudnám megtenni,mikor reálisan átgondoltam a dolgokat.Pedig én is már annyira szeretnék valakit,de hát semmi nem jön össze,ebbe fogok tönkremenni...

22/F

2013. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Synarr Averal válasza:
Hát én 18 voltam és interneten ismertem meg szimpi volt meg minden így találkoztunk aztán még aznap este megtörtént a dolog persze ő nem tudta , hogy szűz voltam sőt még mondta is, hogy sose volt ilyen jó másfél órán át tartott megadtam a módját persze utána kicsit bűntudatom volt, hogy nem szerelemből meg ilyesmi viszont még 4 hónapig együtt voltunk és kialakult valami köztünk ami nem szerelem volt ezért dobtam viszont ez idő alatt rengeteget tanultam olyan téren szóval igazából nem bántam meg. 24/F
2013. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!