Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki már csak teljes elkeseredettsége miatt veszti el a szüzességét, mert végre szexelni akar? 19L

Figyelt kérdés

mondjuk nem szerelmes, csak már olyan hosszú idő óta szűz, hogy végre szexelni akar, magát az érzést megtapasztalni.. és ezért nem is feltétlen keresi a szerelmet, meg a párkapcsolatba illő "rendes, normális" fiút, csak szimpla szexet. (egy viszonylag normális, normálisan kinéző pasival)

őrültség lenne?



2013. dec. 18. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is így voltam vele, tavaly nyáron kavartam egy fiúval, pedig közben egy másikba voltam szerelmes akinek barátnője volt....mivel tudtam h a barátnő miatt ez lehetetlen, ezért nagyon gondolkodtam rajta, h ha úgy alakul lefekszem azzal aki hatott rám....mert h legalább túl leszek rajta...de hál istennek időközben a nagy szerelem szakított a barátnővel, rájött h létezem, összejöttünk, és most utólag belegondolva nagyon megbántam volna ha a másik sráccal lefekszem (a mostani barátommal azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást)

Szerintem várj még, majd ha 23 évesen még mindig ez a szitu, esetleg magatartást válthatsz és ráállhatsz az "elvesztem h legyek túl rajta" projektre ...de sztem még mindenképp várj egy kicsit...nagyon sokat tud jelenteni, ha látod h a srác minden rezdülésedet figyeli és minden erejével azon van h minél kevésbé legyen rossz neked :) ez pedig szerintem ck akkor áll fent, ha szeret az illető....

L/19

2013. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Őrültség. Megbánod majd.
2013. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy létezik. Rengeteg ember van, aki pszichiátriai kezelésre szorul, emellett gyáva és könnyen befolyásolható, mert nem ismeri saját magát.
2013. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 LeftBehind ***** válasza:

Én azt mondanám,ne nagyon hallgass másokra ilyen esetben. A GYK-val az a helyzet,hogy az egyik felén ott vannak a megkeseredett emberek akik el fogják venni a maradék életkedved is,a másik oldalon meg a megrögzött erkölcscsőszök akik megkapták a mesebeli nagy szerelmet és ezért azt hiszik,hogy bárki más aki nem kapta meg,automatikusan rosszul csinál valamit.


Ha úgy érzed,ettől jobb lenne neked akkor tedd meg,ha viszont a gondolattól is rosszul érzed magad akkor ne. Ilyen egyszerű.

2013. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!